Cheongsong-gun ، برای پروژه ای برای حفظ ذخیره سازی در دمای پایین از سال 2021 درخواست کرد اعلام وصول

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Cheongsong-gun اعلام کرده است كه از 2 فوريه تا 24 فوريه 2021 از طريق دفاتر Eup / Myeon (مسئول صنايع) از 2 فوريه تا 24 فوريه 2021 براي افزايش درآمد مزارع ، برنامه ها و برنامه هاي مربوط به پروژه را براي نگهداري محل نگهداري در دماي پايين پذيرفته است.

حجم پروژه مورد حمایت در سال جاری 20 دونگ ، مقیاس پشتیبانی 33 مترمربع (قبل از 10 پوند) در هر دونگ ، هزینه پشتیبانی واحد 20 میلیون وون و نرخ حمایت 50٪ یارانه و 50٪ پرداخت است خودت

به طور خاص ، امسال 200 میلیون (10 دونگ) از پروژه پشتیبانی دوبی موجود با تشکیل 200 میلیون (10 دونگ) بودجه اضافی به عنوان یک پروژه نظامی ارتقا می یابد.
واجد شرایط بودن برای حمایت ، یک نهاد مدیریت کشاورزی است که اطلاعات مدیریت کشاورزی را در تاریخ درخواست ثبت کرده است و یک کشاورز است که سیب و میوه های دیگر پرورش می دهد.

با کنترل زمان سفر از طریق پروژه حمایت از تاسیسات ذخیره سازی در دمای پایین در مزرعه ، تک تک کشاورزان می توانند به مدیریت مستقل کشاورزی دست یابند و انتظار می رود درآمد کشاورزان به دلیل افزایش قیمت مزرعه افزایش یابد.

گیونگ هی یون ، رئیس Cheongsong-gun ، گفت: “پروژه نگهداری ذخیره سازی دمای پایین در مزرعه طرحی است که هر ساله به طول می انجامد و اولویت بسیار زیادی برای کشاورزان دارد. ما قصد داریم دامنه پشتیبانی پروژه را با حفظ حجم معینی از پروژه ها به طوری که بسیاری از کشاورزان می توانند از هر سال بهره مند شوند. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.