Cheongsong-gun اقدامات پایداری جامع را برای سال جدید قمری ترویج می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] Cheongsong-gun اقدامات جامع را برای ایجاد ثبات در تعطیلات سال نو میلادی تشویق می کند تا ارتش بتواند تعطیلات سال جدید را با خیال راحت و راحت سپری کند.

Cheongsong-gun قصد دارد یک وضعیت جامع را با 150 کارمند از 10 کلاس از 11 فوریه تا 14 فوریه در تعطیلات سال نو قمری مدیریت کند و به سرعت به موارد اضطراری مانند مدیریت شرایط زمینی پاسخ دهد.

اقدامات جامع ایمنی برای سال جدید عبارتند از: پیشگیری · پزشکی ، ایمنی · حمل و نقل ، احیای اقتصادی ، ثبات زندگی و 11 وظیفه اصلی برای کاهش شکاف های اداری در فصل تعطیلات و تمرکز بر رفاه عمومی و ناراحتی ساکنان برنامه ریزی شده است. .

به طور خاص ، برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 در جامعه محلی در سال جاری ، ما یک سیستم قرنطینه سفارشی قبل از سال جدید قمری و یک سیستم قرنطینه اضطراری برای پاسخگویی به کرونا 19 در فصل تعطیلات حفظ خواهیم کرد. ما قصد داریم بهترین تلاش خود را انجام دهیم تا اطمینان حاصل شود که ارتش می تواند تعطیلات سال جدید قمری را با نگه داشتن موچین ، مانند تهیه امداد شخصی در برابر بلایای طبیعی برای مشاغل کوچک ، در یک تعطیلات سال گرم و امن سپری کند.

یون کیونگ هی ، رئیس بخش Cheongsong ، گفت: “حتی در تعطیلات سال نو قمری ، ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا از تعطیلات سال جدید قمری ایمن و راحت اطمینان حاصل کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *