Cheongsong-gun برای سال جدید قمری یک رویداد خرید سنتی در بازار برگزار می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] Cheongsong-gun به افتخار سال نو میلادی ، بزرگترین تعطیلات کشور ، یک رویداد خرید سنتی در بازار از 28 ژانویه تا 10 فوریه برگزار می کند.

ارتش یک رویداد تجاری سال نو را تشویق می کند تا بازار سنتی را که از رکود تجاری و کاهش فروش به دلیل کرونا 19 رنج می برد و اقتصاد محلی را احیا کند. به طور خاص ، امسال ما قصد داریم به برگزاری رویدادهای خرید تا سال نو میلادی ادامه دهیم تا با جدا شدن از رویدادهای رسمی یکبار مصرف ، به بازرگانان بازار و اقتصاد محلی کمک کنیم.

بر این اساس ، بیش از 500 نفر از پرسنل ارتش ضمن خرید شرایط عمومی اقتصاد محلی ، در 28 ژانویه به بازار دوپیونگ در 10 فوریه برای خرید کالاهای جشنواره و نقش اصلی در فعال سازی استفاده از بازار سنتی ، از بازار سنتی از بازارهای Bunam و Jinbo بازدید می کنند. بودن.

علاوه بر این ، ما در نظر داریم با شناسایی روند قیمت محصولات جدید و تشکیل یک نمودار قیمت و تیم بازرسی برای بررسی افزایش بیش از حد نرخ سود و تبانی ، برای ایجاد ثبات در قیمت های مردم عادی و اجرای کامل قرنطینه ، یک محیط پاک و امن در بازار ایجاد کنیم. محیط.

گیونگ هی یون ، رئیس بخش Cheongsong گفت: “ما قصد داریم یک رویداد تجاری برای احیای بازار راکد سنتی به دلیل تاجگذاری برگزار کنیم و به اقتصاد محلی کمک عملی کنیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *