Cheongsong-gun 1 میلیون بوی بد برای کمک به نیازمندان به انجمن جوانان پیشرو اهدا می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در بیست و هشتم ، انجمن جوانان پیشرو Cheongsong-gun 1 میلیون Cheongsong-gun را برای کمک به همسایگان در حمایت از خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر که به دلیل کرونا 19 دشوارتر هستند ، تحویل داد.

انجمن جوانان پیشرو هر ساله پیشتاز فعالیتهای مشترکی از جمله پاکسازی محیط در منطقه جینبو ، رساندن کالاهای عاشقانه به افراد مسن در منطقه ، تسلی بخشیدن به محصولات برای همسایگان محروم و حمایت از بورس های تحصیلی برای افراد محلی است. جوانان.

به طور خاص ، امسال همه اعضا برای جلوگیری از شیوع کرونا 19 و امنیت مردم محلی در میان موج سرد گزنده ، مانند عملیات اتاق رصد تاج برای نظارت بر ورودی زندان 2 استان گیونگسانگ ، روی زمین می جنگند .

این کمک مالی برای کمک به همسایگان محروم از طریق صندوق رفاه جامعه Gyeongbük به “کمپین تقسیم امید 2021” تحویل داده می شود و برای حمایت از خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر در Cheongsong-gun استفاده می شود.

رئیس جمهور هوانگ جین سو گفت: “من امیدوارم که این به عنوان یک حمایت کوچک برای همسایگان ما برای توسعه رویاها و امیدهای آنها حتی در شرایط تاج نامرئی باشد.” “

گیونگ هی یون گفت: “من از اشتیاق و سخت کوشی فدراسیون جوانان پیشرو ما سپاسگزارم که شما همیشه به خاطر کارهای بی شماری برای منطقه پا برداشته اید. تبریک می گویم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *