Cheongyang-gun تا پایان فوریه بازار آنلاین مهتاب را اداره خواهد کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شبکه اقتصاد اجتماعی Cheongyang به کار خود در بازار خودمختار آنلاین Dalbit Market ادامه خواهد داد که در نوامبر سال گذشته تا پایان فوریه افتتاح شد.

بازار Moonlight ، که به عنوان دریاچه بازار در سال 2017 آغاز شد ، اهمیت حفاظت از محیط زیست را از طریق محصولات خوب کشاورزی و مواد غذایی ، غرفه های مختلف تجارب و نمایش های باشگاهی ، و یک بازار کک که به همسایگان اجازه می دهد از موارد دیگر که در خانه بازی می کند استفاده مجدد کند. به ویژه ، ضمن تشویق به شرکت در کلاس های مختلف ، از کودکان گرفته تا دانش آموزان و بزرگسالان ، ما به موضوعات زیست محیطی مانند ارتباطات بین نسلی و کاهش موارد یکبار مصرف پرداختیم.

امسال ، به دلیل کرونا 19 ، برنامه “هایدی آلپ می آید!” او با استفاده از این سایت ، یک بازار غیر وجهی را که متمرکز بر تبلیغات و فروش آنلاین است ، مدیریت می کند.

در بازار مهتاب ، چای سنتی ، سس سویای سنتی ، سیب زمینی کدو تنبل شیرین ، چای گل همیشه بهار ، شیر ، ماست ، پنیر ، محصولات دارویی معطر ، چای شیرین بیان ، چای سبز ، شراب انگور ، سرکه ، پودر گوجی بری ، چای ، محصولات قهوه ، کالاهای داخلی و خانگی ، محصولات بلوکی ، کیف کلاچ ، لباس ، محصولات دست ساز ، عروسک و کیف ، آب سیب و محصولات نارنگی سبز را می توان به روش های مختلف خریداری کرد.

مدیر عامل Park Park-suk گفت: “ما به دلیل کرونا 19 بازار آنلاین مهتاب را مدیریت می کنیم. ما در شناخت ارزش احیای اقتصاد اجتماعی در ارتش و محافظت از محیط جهانی پیشگام هستیم.”

مسیر دسترسی آنلاین به بازار Moonbit را می توان از طریق وب سایت پرتال پس از جستجوی عبارت “Alps Heidi is آینده” و کلیک بر روی “Dalbit Market” یا از بنر اصلی وب سایت Cheongyang-gun قابل دسترسی است.

در همین حال ، دالبیت مارکت در مشارکت عمومی و خصوصی چونگنام سال گذشته برنده جایزه تعالی “شهردار محافظت کننده از محیط جهانی” شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *