Chungbuk-do ‘اصلاحیه مصوبه مجموعه هزینه های ورودی برای ورود به باغ Midongsan’

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] اصلاحیه دستورالعمل پرداخت دسترسی به درختکاری در میدونگسان که توسط م Instituteسسه تحقیقات جنگل چونگ بوک دو انجام شد ، مراحل مقدماتی را به اتمام رسانده و قبل از بحث پارلمان در 22 ژانویه است.

موسسه تحقیقات جنگل از دهه 20 و از زمان افتتاح درختستان در میدونگسان و 300000 بازدید کننده در سال ، با سیاست جمع آوری حداقل هزینه برای بازدید کنندگان ، ارتقا benefits مزایای مختلف و بهبود کیفیت خدمات ، پذیرایی پولی برگزار کرده است.

در تاریخ 31 دسامبر سال گذشته ، اخطار قانونی برای اصلاح بخشی از دستورالعمل جمع آوری ورودی از طریق اعلامیه وب سایت تکمیل شد و نظرات شهروندان از طریق تبلیغ در رسانه ها مانند روزنامه ها و صدا و سیما جمع آوری شد.

علاوه بر این ، با توجه به اینکه برگزاری جلسات عمومی به دلیل ویروس کرونا در ماه ژانویه دشوار است ، ما شخصاً از گروه های مدنی مختلف بازدید کردیم و ارائه مقدماتی دادیم. کنفرانس ویدئو کنفرانس غیر حضوری با موضوع برگزار شد و لزوم پرداخت هزینه ورودی و محتوای بازنگری آیین نامه ها توضیح داده شد.

این سازمان ها همچنین پس از جمع آوری هزینه پذیرش با اکثریت نظر در حال پیشرفت هستند.

از سوی دیگر ، در 7 ژانویه ، لایحه ای برای اصلاح جزئی قانون ایجاد و ترویج باغ های باغ و باغ پیشنهاد شد و مهلت اعلامیه قانونی در حال انجام است.

شناخته شده است که محتوای اصلی این اصلاحیه ایجاد زمینه های قانونی برای یک تجارت سودآور مانند “مسکن” ، “مغازه ها” و “مغازه های مواد غذایی و آشامیدنی” علاوه بر هزینه های ورودی است.

پیش بینی می شود که اصلاحیه مصوبه استان چونگ بوک به موقع ارزیابی شود به این معنا که این اولین گام برای دستیابی به تغییرات سیاست فوق و اجرای عملکردهای پیچیده آرایه است.

پیش بینی می شود که زمان جمع آوری هزینه های ورودی از ماه ژوئیه پس از آماده سازی مقدماتی مانند ایجاد سیستم بلیط برای جمع آوری هزینه های ورودی و تأمین کارکنان عملیاتی پس از تصویب اصلاحیه مصوبه در 22 ژانویه امکان پذیر باشد.

یکی از کارمندان موسسه تحقیقات جنگل گفت: “برای ارائه خدمات با کیفیت بالا به بازدیدکنندگان ، جمع آوری حداقل هزینه های مدیریتی ضروری است. آشکار شد

در همین حال ، باغ ملی سجونگ ، که در اکتبر سال گذشته افتتاح شد ، از 2 ژانویه سال جاری هزینه ورودی 5000 برنده برای بزرگسالان ، 4000 برنده برای نوجوانان و 3000 برنده برای کودکان را جمع آوری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *