Chungcheongbuk-do بحث در مورد تعیین مجتمع ویژه برای یک مدیر کوچک را پشت سر گذاشت

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Chungcheongbuk-do بحث در مورد تعریف یک مجتمع تخصصی برای مواد ، قطعات و تجهیزات را پشت سر گذاشته است ، که دولت به منظور ارائه آمادگی برای ساماندهی مجدد زنجیره تأمین جهانی (GVC) ، بجز در پاسخ به مقررات صادرات ژاپن ، آن را به طور مفصل تبلیغ می کند.

کمیته رقابت پذیری مدیر کل ششم ، که در تاریخ 26 ام برگزار شد ، شامل Chungbuk (باتری ثانویه) در میان 12 مجتمع صنعتی در سراسر کشور ، Gyeonggi (نیمه هادی) ، Chungnam (نمایشگر) ، Jeonbuk (مواد کربنی) و Gyeongnam (ماشین آلات دقیق) است. )

انتظار می رود که وزارت صنعت به زودی پنج مجتمع را به عنوان مجتمع های ویژه برای مدیران کوچک تعیین کند ، که نشان دهنده “هدف (پیشنهاد) مجتمع های ویژه برای مدیران کوچک است که توسط کمیته تقویت رقابت مدیران کوچک مورد بحث قرار گرفته است.

چونگ بوک ، که این بار به بحث و گفتگو پرداخت ، کل مجتمع علمی صنعتی را در اوچانگ ساخت ، جایی که LG Chem ، Ecoro BM ، Power Logics و ITM Semiconductor و دیگران. به عنوان بالاترین سطح ادغام مدیران کوچک در تولید بعدی باتری های ثانویه قرار دارند. من یک برنامه توسعه برای انجام آن ارائه کردم.

Chungcheongbuk-do از نتایج این تصمیم برای بحث و گفتگو استقبال كرد و اظهار داشت كه با مشورت با وزارت صنعت ، استراتژی پشتیبانی از مجتمع های تخصصی را ایجاد می كند و تلاش می كند تا یك مجموعه تخصصی درجه دو برای مواد و تجهیزات باتری ثانویه در Chungbuk ایجاد كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *