Chungcheongbuk-do در پاسخ به بند توضیح ، امکانات اجتماعی را برای یکی از والدین ترغیب می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در روزهای 2 و 3 ، 2 و 3 ، 2 و 3 ، برای تشویق افراد آسیب پذیر ، آنها از یک م vulnسسه مراقبت اجتماعی برای والدین تنها و یک مرکز بهداشتی برای خدمات خانواده و خانواده های چند فرهنگی در حومه شهر بازدید کردند تا آسیب پذیرها را ارتقا دهند.

نامی لی ، مسئول سیاست زنان و خانواده ، شخصاً از چهار مرکز اجتماعی خانواده (دهکده Haeoreum ، مرکز حمایت از زندگی جدید ، بالهای امید و درخت همیشه سبز) و مرکز خانواده های سالم و حمایت از خانواده چند فرهنگی در Cheongju بازدید کرد و با تشکر و قدردانی صحبت کرد تشویق برای کارگران و ساکنان امکانات. علاوه بر این ، نیاز روزانه به 45 خانواده تک والدی که وارد یک م institutionسسه اجتماعی برای یک خانواده تک والدی شده اند ، تحویل داده می شود.

نام-هي لي ، مسئول سياست زنان و خانواده ، گفت: “افراد زيادي هستند كه به دليل تاج 19 در دوره سختي به ويژه دچار مشكلات اقتصادي و اجتماعي شده اند.” “ما به گسترش حمايت از گروه هاي آسيب پذير در استان ادامه خواهيم داد ، از جمله خانواده های تک والدی برای تحقق بخشیدن به چونگ بوک. من تمام تلاشم را برای آن خواهم کرد “

از طرف دیگر ، Chungcheongbuk-do در حال گسترش پروژه های پشتیبانی خود از اقشار آسیب پذیر هر ساله است ، از 8.8٪ افزایش نسبت به سال گذشته ، از 22.8 میلیارد درآمد کسب شده برای 19 پروژه ، مانند حمایت از خانواده های تک والدین در سال جاری برای حمایت والدین تنها و خانواده های چند فرهنگی.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.