Chungcheongnam-do ، پیشنهادی برای جابجایی انجمن ورزشی کره برای جابجایی شهر نوآورانه

[ad_1]

[세계연합신문 임동성 기자] در تاریخ 29 ، یانگ سونگ جو فرماندار چونام با رئیس جمهور لی کی هنگ ، که چهل و یکمین رئیس مرکز ورزش کره در دولت استانی در تاریخ 29 بود ، ملاقات کرد و در مورد سیاست های ورزشی بحث و گفتگو کرد.

این دیدار در حالی برگزار شد که رئیس جمهور لی کی هنگ قبل از بازدید از انجمن ورزشی چونام برای جلوگیری از هر دو شعبه ، از دفتر استان بازدید کرد.

در این جلسه ، دو فرماندار جابجایی انجمن ورزش کره را به این شهر پیشنهاد دادند که هدف از آن انتقال مکان موسسات عمومی با توجه به تعریف یک شهر نوآور است.

علاوه بر این ، برای ارتقا the سلامت سالمندان و مدیریت سلامت ساکنان شهر ، ما برنامه مدیریت سلامت تلفن های هوشمند گلجو و اولین زمین بازی بزرگسالان کشور را معرفی کرده ایم که با هدف هدف قرار دادن سالانه 300000 نفر تبلیغ می شود. سال شد

علاوه بر این ، برای “دعوت به یونیورسیاد تابستانی جهانی 2027” که توسط چهار شهر و استان در منطقه چونچونگ تبلیغ می شود ، همکاری درخواست شد.

رئیس جمهور لی کی هان گفت: “به نظر می رسد سیاست ورزشی Do بیش از سایر دولت های محلی فعال است.” “در آینده ، انجمن ورزش کره در زمینه های همکاری و برنامه های پشتیبانی همکاری فعال خواهد کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.