Chungcheongnam-do ، یک دستور اداری برای اجرای مقررات قرنطینه برای مدارس جایگزین

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] استان Chunnam برای جلوگیری از شیوع عفونت COVID-19 در جوامع محلی ، دستورالعمل اجباری برای اجرای قرنطینه برای مدارس جایگزین بدون مجوز صادر کرده است.

اهداف مقررات قرنطینه مجریان ، مدیران و کارگران مدارس جایگزین غیر مجاز در استان هستند.

آنها باید “رهنمودهای پیشگیری برای پیشگیری از مدارس جایگزین غیر مجاز مانند دین” را که توسط مرکز کنترل تصادفات مرکزی تهیه شده است ، به طور کامل اجرا کنند.

طبق دستورالعمل های دولت ، “قوانین قرنطینه خوابگاه” در مورد م institutionsسسات آموزشی غیرمجاز که در قالب کلاسهای منظم یا خوابگاه توسط گروه های مدنی ، شرکت ها و دانشجویان و عموم مردم اداره می شوند ، اعمال می شود.

مدرسه شبانه روزی نمی تواند محل اقامت را اداره کند ، اما اگر با قوانین قرنطینه مانند تشخیص پیشگیری و بازرسی از ساکنان مطابقت داشته باشد ، می تواند فعالیت کند.

به طور کلی ، ساکنان ممنوع الخروج هستند و قرنطینه پیشگیرانه به مدت دو هفته قبل از ورود به آنها توصیه می شود. علاوه بر این ، نتایج حاصل از تقویت ژن (PCR) یا آزمایش سریع آنتی ژن که طی 2 روز آزمایش شده است ، باید هنگام پذیرش ارائه شود.

در مورد کارگران در خوابگاه های دانشگاهی ، اصل اساسی تفکیک سرنشینان و خطوط ترافیکی و بررسی برنامه تشخیص خود (پیوست) است.

بازدیدکنندگان مجاز به ورود به مرکز نیستند و اگر این امر اجتناب ناپذیر است ، باید ترافیک را جدا کرده و از قوانین قرنطینه پیروی کنند.

علاوه بر این ، کلیه فعالیتهای حضوری ، مانند آموزش و گروههای کوچک ، در م institutionsسسات آموزشی غیرمجاز که با تأسیسات مذهبی اداره می شوند و به صورت ساعات اضافی یا رفت و آمد برای دانشجویان و عموم مردم فعالیت می کنند ، ممنوع است.

مدت اجرای دستور اجرای قانون از بیست و نهم تا زمان لغو جداگانه است و در صورت نقض مسائل ممکن است مجازات های کیفری مطابق با قانون پیشگیری و مدیریت بیماری های عفونی اعمال شود.

به ویژه ، در مورد بیمار تأیید شده به دلیل تخلف ، جبران خساراتی مانند هزینه های بستری در بیمارستان / درمان و قرنطینه می تواند مطالبه شود.

استانها و شهرستانها و شهرستانها از وب سایت و شبکه اجتماعی (SNS) برای اطلاع از دستورات اداری مربوط استفاده می کنند و برای اطمینان از کارآیی ، یک سیستم همکاری با نهادهای مربوطه مانند شهرستانها و شهرستانها ایجاد می کنند.

یک مقام استانی گفت: اخیراً آلودگی گروهی با تمرکز بر مدارس جایگزین غیرمجاز گسترش یافته است و گفت: “مدارس جایگزین غیرمجاز در استان باید مقررات قرنطینه تعیین شده را به طور کامل اجرا کنند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.