Chungcheongnam-do ، یک نمایشگاه فروش ویژه برای شب سال نو برگزار کرد

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] چونگنام دو اعلام کرده است که فروش ویژه ای برای سال نو میلادی در نونگ سارنگ ، مرکز خرید آنلاین آنلاین محصولات کشاورزی برگزار می کند.

در این نمایشگاه ویژه ، محصولات کشاورزی عالی تولید شده در استان مانند گوشت گاو کره ای ، میوه ، شیرینی جات کره ای ، سیب بهشت ​​خشک ، میوه های دارویی و شاه بلوط با قیمت های تخفیف خورده به فروش می رسد.

به طور خاص ، می توانید محصولات متناسب با تعطیلات را پیدا کنید ، از ست های هدیه با قیمت مناسب گرفته تا ست های هدیه درجه یک.

برای استفاده از مرکز خرید Nong Sarang Mall می توانید از رویدادهای مختلف با تخفیف (حداکثر 68٪) مانند کوپن های سال نو ، پیشنهادات ویژه امروز و پیشنهادهای ویژه هدیه استفاده کنید.

علاوه بر این ، تخفیف های مختلفی مانند دادن گواهی هدیه به کشاورزان ، به اشتراک گذاشتن بازخورد درباره کشاورزان و رویداد 9 ژوئن برای مصرف کنندگان برگزار می شود.

نونگ سارنگ همچنین از طریق ارتباط با شرکت های بزرگ استان ، مانند سامسونگ الکترونیک و سامسونگ دیسپلی ، فروش ویژه آنلاین انجام می دهد.

انتظار می رود محصولات عالی و ویژه تولیدات کشاورزی و تخصصی به کارمندان شرکت ها با قیمت مناسب ارائه شود و انتظار می رود شرکت ها به کشاورزان استان مبتلا به کرونا 19 کمک کنند.

چوی کوون سونگ ، رئیس مدیر توزیع مواد غذایی کشاورزی گفت: “این نمایشگاه ویژه سال نو این امکان را به مصرف کنندگان می دهد تا محصولات عالی کشاورزی در چونگنام را با قیمت پایین خریداری کنند و کمک بزرگی به کشاورزان استان است که رنج می برند. از مشکلات بازار به دلیل تاج 19. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *