Chungcheongnam-do صندوق توسعه روستایی را تأیید می کند … وام های کم بهره زیر 1٪ در سال

[ad_1]

[세계연합신문 김서윤 기자] برای تقویت رقابت پذیری صنایع کشاورزی و ماهیگیری استان ، چونگنام دو طرح پشتیبانی صندوق توسعه روستایی را تأیید کرده و وام های کم بهره زیر 1٪ در سال را ارائه می دهد.

محتوای اصلی این پروژه ارائه وام های کم بهره به کشاورزان و ماهیگیرانی است که با دشواری و تنوع در محیط کشاورزی و شیلات در داخل و خارج از کشور روبرو هستند ، مانند تسریع در باز کردن واردات محصولات کشاورزی و شیلاتی ، پیر شدن ، قدرت باروری پایین و COVID-19.

این اعتبارات می تواند برای محصولات عمومی با درآمد عمومی و محصولات لوکس محلی ، توزیع و پردازش تجارت ، تجارت تبلیغات صادرات استفاده شود.

سقف وام تا 50 میلیون برای افراد و 30٪ از کل دارایی های شرکت ها به دست می آید.

وجوه تسهیلات به مدت 3 سال با تعویق دو ساله به طور مساوی پرداخت می شود و وجوه کار به طور موقت ظرف دو سال پرداخت می شود.

در اکتبر سال گذشته ، این استان از طریق توافق با فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی ، بانک تعاون کشاورزی NH و KEB Hana Bank نرخ بهره 3.03٪ (مکمل ثابت 2.4٪ + CD متغیر 0.63٪) را تعیین کرد.

از این تعداد ، 2.4٪ استانها باید به عنوان ذخیره ثانویه حفظ شوند و فقط 0.66٪ سود توسط خانوارهای کشاورزی پرداخت می شود (نرخ پایه از ژانویه 2021).

امیدوارم که این پروژه به کشاورزان و ماهیگیرانی که از کرونا 19 و سایر مشکلات رنج می برند کمک کند.

کشاورزان و ماهیگیران یا شرکتهایی که مایل به سرمایه دار شدن هستند می توانند یک برنامه تجاری تهیه کرده و به دولت کشاورزی شهرداری / شهرستان ارائه دهند

اسناد ارسالی توسط هر پروژه و با بررسی امکان سنجی توسط ریاست استانی منوط به بررسی خود خواهند شد.

چونگ ناک چون ، رئیس اداره استانی امور زراعت ، جنگلداری و مالداری گفت: “امیدوارم حمایت وام از صندوق توسعه روستایی سود زیادی برای کشاورزان و ماهیگیران استان که از این رنج می برند نباشد. مشکلات کار و توسعه بازار به دلیل کرونا 19 و غیره “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *