Daegu City ، خانه جدید بزرگ و راحت برای مادربزرگ لی یونگ سو

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Daegu City قصد دارد خانه جدیدی را برای مادربزرگ لی یونگ سو ، قربانی آسایش نظامی زنان ژاپنی ، در یک آپارتمان واقع در Suseong-gu ، با بازسازی کامل در یک فضای بزرگ و راحت از طریق بازسازی کامل و اطمینان از استفاده از آن در وسط در ماه فوریه

وی در 16 سالگی در سال 1944 به تایوان برده شد و مجبور شد به عنوان یک زن راحت زندگی کند ، و پس از ثبت نام به عنوان یک زن راحت در ارتش ژاپن در سال 1993 ، او به داخل و خارج از کشور سفر کرد ، و در فعالیت هایی برای ایجاد آگاهی تاریخی شرکت کرد. از راحتی زنان در ارتش ژاپن است.

در همین حال ، مادربزرگ لی یونگ سو 28 سال پس از اتمام آن در یک آپارتمان اجاره ای عمومی تنگ و سالخورده واقع در سانگو دونگ ، دالسئو گو زندگی می کند ، بنابراین استقبال از مشتریان داخلی و خارجی که از آن بازدید می کنند ، نه تنها ناخوشایند است ، بلکه یک محلی برای مراقبان و داوطلبان.

به ویژه ، از کنفرانس مطبوعاتی در ماه مه سال گذشته ، به دلیل سنگینی روانشناختی افزایش علاقه عمومی ، من آپارتمان عمومی را برای اجاره ترک کردم ، جایی که در آن زندگی می کردم و به طور موقت در جایی از شهر اقامت داشتم ، و باعث ناراحتی های زیادی در زندگی شد.

بر این اساس ، شهر داگو در ماه سپتامبر گذشته در قوانین مربوط به مسکن تجدید نظر کرد تا مادربزرگ ها بتوانند در یک مستمری سالم و راحت زندگی کنند و زمینه حمایت را ایجاد کرده و بودجه 400 میلیون درآمد را تأمین کرد.

در ملاقات شهروندان با شهر Daegu و مادربزرگ یونگشین ، یک آپارتمان (3 اتاق ، 2 توالت) در مرکز شهر 10 دقیقه با ماشین در نزدیکی بیمارستان محل حضور مادربزرگ و موزه تاریخ هوم آماده شد. برای جلوگیری از این امر ، به مدت دو هفته با تعمیرات اساسی انجام شد.

در حال حاضر 16 زن ژاپنی با آسایش نظامی زنده مانده اند که بیشتر آنها در خانه های ضعیف مانند خانه های اجاره ای عمومی ، سرپناه و خانه های خصوصی زندگی می کنند.

شهردار Daegu Kuon Young-jin گفت: “من امیدوارم مادربزرگ من به عنوان یک فعال حقوق زن که به جهانیان در مورد تاریخ واقعی تسلیت زنان نظامی ژاپن در یک خانه جدید راحت اطلاع می دهد ، کار خوبی انجام دهد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.