Daegu City ، عملیات در مقیاس کامل “سیستم اندازه گیری هوا مضر در زمان واقعی”

[ad_1]

هواپیمای بدون سرنشین برای اندازه گیری

[세계연합신문 조희동 기자] از ماه فوریه ، موسسه بهداشت و محیط زیست شهر داگو با استفاده از وسایل نقلیه هوایی خطرناک در زمان واقعی و “هواپیماهای بدون سرنشین” که به مناطق و مجتمع های صنعتی با بوی مکرر استفاده می شود ، به طور منظم آلاینده های مضر هوا را کنترل می کند.

سیستم اندازه گیری جوی خطرناک سیار سیستمی است که آلاینده ها را در زمان واقعی با تجهیز وسایل نقلیه به تجهیزات اندازه گیری جو مضر و سیستم پیشرفته ای که شبکه نظارت را تا نقاط کور که دسترسی به سایت توسط هواپیماهای بدون سرنشین دشوار است ، اندازه گیری می کند. ” برنامه ریزی شده است که پس از یک آزمایش آزمایشی دو ماهه ، از ماه فوریه به طور جدی مورد بهره برداری قرار گیرد.

این کنتور 80 مورد به صورت ماهانه یا فصلی برای 22 مجتمع صنعتی در مناطقی که مربوط به مواد خطرناک است ، 2 مرکز حفاظت از محیط زیست در مناطقی که بو ایجاد می کند و 11 مکان با مدیریت ویژه در شهر داگو اندازه گیری می شود.

در مجموع از سه “پهپاد” برای نظارت بر تخلیه آلاینده های غیرقانونی برای شلیک استفاده می شود ، و یک هواپیمای بدون سرنشین مجهز به یک دستگاه اندازه گیری ساده افزایش یا کاهش ریزگردها و بوها را کنترل می کند و سپس گازهای خروجی را از غلظت های بالا جمع آوری می کند. با تجهیزات اندازه گیری جو مضر نصب شده بر روی خودرو انجام می شود.

از طریق بهره برداری مداوم از سیستم معرفی شده این بار ، شهر Daegu قصد دارد برای هر مجتمع صنعتی نقشه ای از آلودگی هوا ایجاد کند و یک سیستم برای نظارت اولیه بر آلاینده های مضر هوا تولید شده در مجتمع های صنعتی و غیره ایجاد کند و به طور فعال از آن برای پیشگیری و پاسخگویی به حوادث ناشی از آلودگی هوا و بو استفاده می کند.

دو زو یانگ ، رئیس انستیتوی بهداشت ، گفت: “از طریق بهره برداری از سیستم سیار برای اندازه گیری جو خطرناک در زمان واقعی ، انتظار می رود که بتواند به سرعت در برابر حوادث مختلف با نشت و تجزیه و تحلیل دقیق مواد شیمیایی خطرناک واکنش نشان دهد.” و محیط زیست در Daegu. ما تمام تلاش خود را برای بهبود کیفیت هوا برای شهروندان و بهداشت انجام خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *