Daegu City با شدت تمام به بحران اقتصادی اوایل سال 2021 پاسخ داده است

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] شهر داگو هفتمین جلسه فوق العاده در زمینه اقدامات متقابل اقتصادی (همکار رئیس هونگ اوویراک ، معاون شهردار داگو ، رئیس لی جه هه ، دائو سنگ سنگ) را به عنوان یک کنفرانس ویدیویی در ساعت 3 بعد از ظهر روز 29 برگزار می کند.

همزمان با شیوع مجدد کرونا 19 از کلان شهرها که از اواسط نوامبر سال گذشته آغاز شد و به یک بیماری همه گیر سوم در سراسر کشور گسترش یافت ، روند بهبود اقتصاد محلی در حال ضعیف شدن است. در نتیجه ، شهر داگو در حال آماده سازی یک مجمع بحث برای احیای مجدد گرمای بهبود اقتصادی با بسیج فرصت های اقتصاد محلی از ابتدای سال 2021 است.

در این جلسه ما از طریق چشم انداز اقتصادی منطقه ای موسسه تحقیقاتی Daegu Gyeongbuk به وضعیت بحران اقتصادی منطقه خواهیم پرداخت و گزارش روند تجارت و مشکلات منطقه ای از اتاق بازرگانی و صنایع Daegu و اقدامات متقابل را با تمرکز بر اقدامات برای پشتیبانی مورد بحث قرار خواهیم داد. اقتصاد معیشت. که شهر داگو در حال آماده سازی آن است.

طرح حمایت از رفاه عمومی که توسط شهر داگو تهیه می شود شامل ▲ مدیریت یک صندوق تثبیت برای حمایت از نقطه کور ، ▲ ایجاد وام ویژه برای استخدام صاحبان مشاغل کوچک ، ▲ کاهش هزینه کارت Daegu Happy Pay و ▲ صندوق برای استخدام مجدد برای شروع ناموفق. شهر داگو قصد دارد با جمع آوری بازخورد از شرکت کنندگان در کنفرانس ، یافتن برنامه های اضافی و اعلام بعداً ، برنامه پشتیبانی را اصلاح کند.

علاوه بر این ، با توجه به مشکلات بررسی شده توسط اتاق بازرگانی و صنایع Daegu در 216 شرکت محلی ، از جمله short کمبود نیروی کار و ▲ افزایش هزینه های صادرات و تدارکات ، سازمان های مربوطه در مورد جهت پاسخگویی و از طریق جلسات فرعی بحث می کنند ، برنامه های اجرایی مشروح خواهد بود.

معاون شهردار Hong Eyrak از Daegu گفت: “بر اساس قرنطینه موفقیت آمیز حاصل از شهروندی بالغ ، تولید ، مصرف ، صادرات و مشاغل به تدریج بهبود می یابند و همه گیری اخیر Crown 3 همچنان مشکلاتی را برای مشاغل کوچک و SME ایجاد می کند. “با احساس ناامیدانه شهروندان ، که از نظر اقتصادی در برابر بحران های مکرر دشوارتر شده است ، امسال در سال 2021 ، با یک قطعنامه حتی فوق العاده تر ، ما تمام خرد و فرصت خود را جمع می کنیم تا اقدامات لازم برای بهبود اقتصادی منطقه را آماده کنیم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.