Daegu City با مراجعه به مشاوره ها رقابت شرکت های اقتصاد اجتماعی را افزایش می دهد

[ad_1]

شش آموزش تعاونی باغبانی مزرعه با کمک کیت های پزشکی

[세계연합신문 조희동 기자] Daegu City شرکت های اقتصادی-اجتماعی را تشویق می کند که می توانند از طریق “پروژه های پشتیبانی شخصی سازی مدیریت شخصی” متمایز از شهرهای دیگر رشد پایدار داشته باشند ، بنابراین شرکت های اقتصادی-اجتماعی می توانند پایداری خود را تقویت کرده و زمینه ای برای رشد ایجاد کنند.

این پروژه که از سال 2017 به مدت 5 سال تبلیغ می شود ، با ایجاد سه شرکت آگاه از ارزشهای اجتماعی و پتانسیل ایجاد پایه رشد برای سال اول و ایجاد پایه رشد برای سال دوم. رشد و نگهداری مداوم.

به ویژه ، علی رغم وضعیت کرونا 19 در سال گذشته ، گزینه های متفاوتی را برای هر شرکت ارائه داد ، از جمله تنوع و تخصص اقلام تجاری و توسعه بازار ، که منجر به نتایج مدیریتی در ایجاد شغل و افزایش فروش شد.

شرکت ODS ، آموزشی ویبولیتین (مدیر عامل شرکت Lee Na-hyun) ، شرکت اصلی شرکت کننده انتخاب شده در سال 2020 ، به دلیل توسعه محصول و گسترش چند گونه ، مقیاس کوچک و مستقیم ، محتوای آموزشی و فرهنگی و فروش 23.6٪ نسبت به سال قبل را توسعه و توزیع می کند. تولید از طریق طبیعت چند فرهنگی “فقط دوستان”.

بازار کشاورزان تعاونی (مدیر عامل شرکت Ki-su Kim) در زمینه فروش مواد غذایی محلی به دلیل ایجاد بنیادی برای ورود به بازارهای عمومی و بهبود ساختار مالی و تعاونی Daul 29.1٪ در فروش نسبت به سال قبل افزایش یافت. مدیر عامل شرکت Jo-Hyeon Cho) در صنعت نجاری و ساخت و سازهای داخلی با توسعه محصولات برای کیت های نجاری (تجارت کلیسایی) و کسب مجوز برای صنعت ساختمان ، حوزه تجارت را گسترش می دهد و پایه های رشد را ایجاد می کند.

Namyoung E&I (مدیر عامل شرکت Taehyung Kim) ، یک شرکت شرکت کننده در سال دوم ساخت و فروش عمده ، با ایجاد فرایندهای کاری مانند ثبت تولید ، ثبت کارخانه و صدور گواهینامه Main-Biz موفق شد بنیان خود را با تقویت توانایی های داخلی شرکت ایجاد کند

تعاونی باغبانی شش مزرعه (مدیر عامل شرکت لی سئونگ هه) ، که مستقیماً تحت تأثیر کرونا 19 قرار گرفت ، برای اولین بار در کشور مجموعه ای از کتابهای درسی باغبانی را با یک مورد تجاری به نام “هنر شفا” تهیه و تجاری کرد ، درآمد و ایجاد شغل.

شرکت Sunlight Outing Co. ، Ltd. (مدیر عامل پارک یونگ هو) در زمینه آژانس های نمایشگاه و رویدادها و صنعت جهانگردی با ایجاد تنوع در تجارت از طریق ایجاد فروش با تقویت بخش های توسعه و توزیع محصولاتی مانند محافظ محافظ ماسک و کیت های پیشگیری از تاج ، با ایجاد تنوع در تجارت ، از بحران عبور می کند.

بر اساس این دستاوردها ، Daegu City همچنین سه شرکت را برای مشارکت در مشاوره های با کیفیت بالا مانند کشف مدل کسب و کار ، شایستگی های اصلی ، استراتژی بازاریابی و توسعه بازار در سال جاری انتخاب می کند.

شرکت های اقتصاد اجتماعی Daegu که مایل به شرکت در آن هستند می توانند از طریق پست یا پست الکترونیکی ([email protected]) تا 15 فوریه به اتاق بازرگانی و صنایع Daegu مراجعه کنند. جزئیات مربوط به استخدام را می توان در وب سایت شهر Daegu و اتاق تجارت و صنعت Daegu یافت.

Taewoon Kim ، مدیر دفتر سرمایه گذاری کار Daegu ، گفت: “وقتی شرکت ها از کرونا 19 رنج می برند ، من احساس پاداش می کنم که این پروژه کمک بزرگی کرده است. در آینده ، ما نه تنها از ایجاد ارزش اجتماعی ، بلکه همچنین از پاسخ فعال به تغییر شرایط بازار حمایت خواهیم کرد تا به یک شرکت عالی اقتصاد اجتماعی با رقابت تبدیل شویم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *