Daegu City در حال آماده سازی مکانی برای برقراری ارتباط با صنعت ساخت و ساز محلی است

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] بعد از ظهر روز 20 ام ، شهر داگو “جلسه توجیهی در مورد یک برنامه تدارکات برای پروژه های بزرگ ساخت و ساز عمومی 2021” را برای حمایت از گسترش تدارکات برای شرکت های ساختمانی محلی ، از جمله به اشتراک گذاری برنامه تدارکات برای پروژه های بزرگ ساخت و ساز عمومی به ارزش ساخت 10 میلیارد بوی بد یا بیشتر از طریق کنفرانس ویدیویی غیر حضوری

این ارائه به منظور بهبود سودآوری شرکتهای ساختمانی محلی و تقویت رقابت مناقصه با ارائه نتایج ساخت و ساز در مقیاس بزرگ و همچنین روسای بخشهای بزرگ خرید پروژه های ساخت و ساز عمومی نهادهای عمومی ، از جمله Daegu ، انجمن ساخت و ساز محلی ، ساخت و ساز تخصصی تهیه شده است. اتحادیه و کارمندان انجمن ساخت و ساز در حضور آنها ، شهرها ، مناطق ، شهرستانها ، شرکتهای عمومی و اداره آموزش و پرورش وضعیت فعلی تهیه پروژه های بزرگ ساخت و ساز عمومی را با هزینه های ساختمانی برنامه ریزی شده بیش از 10 میلیارد درآمد حاصل از صنعت ساخت و ساز محلی به اشتراک گذاشتند.

پروژه های بزرگ ساخت و ساز عمومی بیش از 10 میلیارد وون برای راه اندازی از م institutionsسسات عمومی در Daegu 38 پروژه است ، از جمله نصب خط فاضلاب در منطقه فاضلاب Sincheon و احداث جاده های Joya-Dongmyeong پایتخت.

در طول این جلسه توجیهی ، شهر داگو یک پروژه ساخت و ساز عمومی برای حمایت از گسترش سفارشات شرکت های ساختمانی محلی دارد که به دلیل ترجیحات مارک های معروف شناخته می شوند ، علی رغم افزایش قابل توجه سفارشات به عنوان خانه های خصوصی در منطقه به دلیل بی سابقه پیش فروش در سالهای اخیر. تقویت پیشنهادات مناقصه منطقه ای ، اولویت بندی اجرای قراردادهای مشترک برای تعهدات منطقه ای و بحث درباره اقدامات برای محافظت از شرکت های محلی ، مانند بررسی تفکیک ابزار ، تقویت اقدامات برای بهبود درصد پیمانکاران فرعی برای شرکت های محلی و حذف مقررات ساخت و ساز عمومی در سال 2021 کار می کند. من از بخش تدارکات س askedال کردم.

این نشان دهنده اراده قوی برای اجرای طرح پشتیبانی برای هر مرحله از کارهای ساختمانی عمومی به عنوان بخشی از “طرح حمایت از نوع پروژه ساختمانی و مرحله گسترش سفارشات برای شرکت های ساختمانی محلی” است که توسط شهر داگو در سپتامبر گذشته ایجاد شده است.

معاون شهردار Daegu Hong Eyrak گفت: “من امیدوارم که این جلسه توجیهی در مورد برنامه تهیه کارهای عمومی در مقیاس بزرگ فرصتی برای نهادهای عمومی از جمله شهر Daegu و صنعت ساخت و ساز محلی باشد تا بتوانند در مسیر متقابل حرکت کنند. همکاری مبتنی بر ارتباطات. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *