Daegu City در حال برگزاری یک جلسه توجیهی برای بررسی CES 2021 است

[ad_1]

[세계연합신문 조희동 기자] Daegu City جلسه مختصری را برای بررسی بیست و هشتمین برنامه Daegu City Hall برگزار می کند ، که آخرین روندها و روند فناوری را نشان می دهد که در بزرگترین نمایشگاه الکترونیکی مصرفی جهان ، CES 2021 (نمایشگاه بین المللی الکترونیک) در ارتباط با صنایع جدید Daegu ، رونمایی شده است.

CES 2021 ، بزرگترین نمایشگاه فناوری اطلاعات در جهان ، مطابق با زمان محلی در 14 ژانویه به پایان رسید. CES امسال به دلیل گسترش کرونا 19 ، با حضور شرکت های 1958 و 69654 شرکت کننده به عنوان یک نمایشگاه دیجیتال برگزار شد. سالن عمومی Daegu ، که هر ساله به عنوان یک غرفه مشترک شرکت می کرد ، نیز با 33 شرکت به صورت دیجیتالی شرکت کرد و نتایج بیش از حد انتظار را به دست آورد ، مانند امضای قرارداد 3.4 میلیون دلاری. شهر Daegu همچنین از مشاغل محلی و جوانان برای بازدید از CES 2021 در ارتباط با سازمان های مرتبط در منطقه حمایت کرد.

با اتمام CES 2021 ، شهر Daegu گزارش بررسی “CES 2021” را در ساعت 11 صبح برگزار می کند. در تاریخ 28th در 11:00 در سالن برنامه Hall Hall ، به ریاست Kuon Young-jin ، شهردار Daegu ، که محلی را انتخاب خواهد کرد سازمان های مرتبط با صنعت و اقتصاد جدید آینده Daegu حضور دارند.

در جلسه توجیهی این روز ، شروع گزارش با نتایج دستاوردهای اصلی CES Digital Daegu Chitalishte امسال ، بررسی کل نمایشگاه ، بررسی روند چشمگیر فناوری و چشم انداز آینده امسال و بررسی خودرو ، پزشکی ، رباتیک ، انرژی ، آب و اطلاعات همچنین در مورد صنایع جدید آینده Daegu مانند City بحث متخصصان وجود دارد.

شهردار Daegu Kuon Young-jin گفت: “بزرگترین هدف شرکت فعال Daegu City در CES هر ساله ابراز اراده خود برای تبدیل ساختار صنعتی منطقه ای موجود به یک صنعت جدید در آینده است.” ما مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به یک محرک مهم هستیم. برای رشته. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *