Daejeon City ، پشتیبانی 366 میلیارد دلاری امسال

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر داژئون تصمیم گرفته است تا از مجموع 366 میلیارد درآمد کسب شده ، 45 میلیارد افزایش درآمد نسبت به سال گذشته ، برای بازگرداندن اقتصاد توافق شده توسط گسترش کرونا 19 در سال جاری و حل بحران مالی SME و ثبات حاکمیت پشتیبانی کند.

براساس شهر دژئون در هجدهم ، محتوای حمایت از صندوق های توسعه SME نیز تصمیم گرفته شد که در مقایسه با سال قبل به طور قابل توجهی تغییر کند. برای حمایت از مشاغل و شرکت های نوپا در بخشهای غیر حضوری و New Deal ، صندوق سیاست معاملات جدید Daejeon راه اندازی و پشتیبانی شده است.

علاوه بر این ، محدودیت بودجه صندوق برای تثبیت مدیریت از 200 میلیون وون به 300 میلیون سودآور برای شرکت افزایش می یابد. به ویژه ، سود پرداخت شده توسط شرکت ها با کاهش نرخ سود وام به حدود 1٪ کاهش می یابد صندوق بهبود مدیریت با تضمین ویژه برای مشاغل کوچک 0.3٪ نسبت به سال قبل. .

مبلغ پشتیبانی حین پرواز 250 میلیارد پوند KRW برای صندوق تثبیت مدیریت جهت پشتیبانی از هزینه های کارگری و مدیریت کارکنان KR KRW 50 میلیارد KRW برای حمایت از راه اندازی و رقابت برای حمایت از جابجایی کارخانه ها یا سرمایه گذاری در تأسیسات است. معامله جدید غیر حضوری ، بیو ، “صندوق سیاست گذاری معاملات بزرگتر (صندوق تثبیت مدیریت)” 30 میلیارد KRW برای حمایت از شرکت های پر خطر و تازه تاسیس شرکت “صندوق کمک خرید” 30 KRW میلیارد دلار برای حمایت از خرید قطعات یا مواد اولیه تولید محصولات تولیدی 5 میلیارد KRW تضمین ویژه برای مشاغل کوچک.

محتوای اصلی هر منطقه صندوق تثبیت مدیریت و صندوق تجارت برای شروع و تقویت رقابت است که صندوقی است که بخشی خاص از سود وام های بانکی را جبران می کند و Daejeon City به ترتیب 2 ~ 3٪ و 1 ~ 2 تأمین می کند interest اختلاف سود از مبلغ وام. انجام دادن.

صندوق سیاست معاملات جدید Daejeon (صندوق پایداری مدیریت) تا 300 میلیون KRW بودجه برای یک شرکت تجاری تأمین می کند (خرید مواد اولیه و مواد جانبی ، تولید محصولات ، هزینه های کار و غیره).

شرایط خرید ابزارهای حمایت از تولید با نرخ بهره پایین 1٪ ، تا 75٪ از بودجه مورد نیاز برای قراردادهای تأمین داخلی و خارجی ، تا 500 میلیون وون حفظ می شوند.

ضمانت ویژه برای مشاغل کوچک پشتیبانی 100 میلیون درصدی کسب شده برای مشاغل کوچک با 5 یا بیشتر کارمند تمام وقت (10 نفر یا بیشتر در معدن ، حمل و نقل و ساخت و ساز) ، 2٪ حفظ ثانویه مبلغ وام و هزینه کامل را تضمین می کند برای ضمانت (1.1٪) به مدت 2 سال. .

برای شرکت هایی که از فناوری عالی برخوردار هستند اما از کمبود وثیقه رنج می برند ، ضمانت ارزیابی فناوری برای دریافت پشتیبانی کامل (حداکثر 500 میلیون درآمد) از مبلغ سپرده از صندوق ضمانت فناوری یا صندوق ضمانت اعتبار تقویت می شود. و هدف پشتیبانی گسترش خواهد یافت.

کو هیون دیوک ، مدیر دفتر امور اقتصادی در دژئون ، گفت: “ما اطمینان خواهیم داد که هیچ مشکلی در حمایت از بودجه های سیاسی ایجاد نمی شود تا SME های مبتلا به کرونا 19 بتوانند در ثبات تجارت و ایجاد تجارت انرژی بگیرند. در محل کار. “

از طرف دیگر ، می توان درخواست های مالی را به صورت آنلاین در Daejeon Biz ، پورتال مشاغل کوچک و متوسط ​​آژانس توسعه اقتصادی و بازرگانی Daejeon ، ارسال کرد و تا تمام شدن اعتبارات در طول سال دریافت کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *