Daejeon Metropolitan City در مسابقات مهارت های Daejeon City 2021 شرکت کنندگان را جذب می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김도형 기자] کمیته مسابقات مهارت های شهری Daejeon برای یافتن نیروهای ماهر عالی و ارتقا promote توسعه جوامع محلی ، برنامه های مهارت های شهری Daejeon را که هر ساله از 25 تا 5 فوریه برگزار می شود ، می پذیرد.

هر کسی که بیش از 6 ماه در Daejeon زندگی کرده باشد (بر اساس مهلت درخواست) یا به گروه مستقر در Daejeon تعلق دارد می تواند بدون توجه به سن شرکت کند. با این حال ، برندگان مسابقه بین المللی و مقام های اول و دوم مسابقات کشوری از مطالعه خارج می شوند.

برنامه ها به صورت آنلاین در وب سایت Meisternet پذیرفته می شوند و اسناد اضافی (توصیه ها و غیره) را می توان به صورت حضوری یا از طریق پست به دبیرخانه کمیته مسابقات فنی Daejeon ارسال کرد.

این رویداد به مدت 5 روز از 5 آوریل تا 9 آوریل برگزار می شود و بسته به وضعیت کرونا 19 برنامه زمانبندی رویداد قابل تغییر است.

برندگان گواهی ، مدال و جوایز نقدی دریافت می کنند و به عنوان بازیکن نماینده در داژئون در 56 امین دوره مسابقات ملی مهارت های داژئون 2021 ، که در ماه اکتبر در کره برگزار می شود ، واجد شرایط هستند.

مدیر امور اقتصادی داژئون کو هیون دیوک گفت: “امسال یک مسابقه ملی مهارت در شهر ما برگزار می شود. ما از شرکت کنندگانی که به دلیل کرونا 19 در شرایط دشوار به آموزش اختصاص داده شده اند ، حمایت می کنیم. “امیدوارم که بسیاری از بازیکنان عالی از حرفه های مختلف در این مسابقه شرکت کنند که توسط نمایندگان محلی ما انتخاب می شود.”

در همین حال ، پنجاه و ششمین مسابقه ملی مهارت های شهر متروپولیتن داژئون در سال 2021 از 4 اکتبر تا 11 اکتبر در مرکز کنگره دائژون و میدان مدنی در نمایشگاه برگزار می شود و بیش از 2000 ورزشکار از 53 حرفه در آن شرکت می کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *