Damyang Market Mall ، فروشگاه تخصصی آنلاین / آفلاین محصولات کشاورزی در دامیانگ افتتاح شد

[ad_1]

[세계연합신문 한준수 기자] بازار دامیانگ بازار که محصولات ویژه کشاورزی ساخته شده در دامیانگ ، جولانام دو را به فروش می رساند ، درهای خود را باز کرده است.

Damyang-gun در هجدهم اعلام کرد که در حال افتتاح مرکز خرید Damyang Marketplace در طبقه اول سالن کشاورزی Dambit (730 ، Myeonangjeong-ro ، Damyang-eup) است که در فروش محصولات کشاورزی محلی تخصص دارد.

Damyang Market Mall یک فروشگاه تخصصی است که محصولات کشاورزی محلی و آفلاین را برای پاسخگویی به گسترش فرهنگ مصرف آنلاین به دلیل کرونا 19 می فروشد. بیش از 300 محصول توسط 47 شرکت محلی مانند شیرینی کره ای ، ماکارونی ، روغن کنجد ، لیکورهای سنتی ، tteokgalbi و چای بامبو نمایش و فروش اقلام.

به افتخار افتتاحیه 10٪ تخفیف برای همه موارد تعلق می گیرد و 500 گرم برنج Daesop Clear Damyang Rice ، که سال گذشته برنده جایزه بزرگ ارزیابی 10 مارک برتر برنج با کیفیت بالا در Jeonnam شد ، قبل از سال نو به مشتریان ارائه می شود.

از ماه ژوئن سال گذشته ، بازار دامیانگ بازار سه جلسه توجیهی برای شرکت های محلی پردازش مواد غذایی برای مدیریت سایت فروش بازار دامیانگ برگزار کرده است. عمل کنید

علاوه بر این ، گان وب سایت Damyang Marketplace را در رابطه با Namdo Marketplace ، یک مرکز خرید آنلاین در Jeollanam-do ، تا ماه فوریه و برای موارد عالی opened سیستم گواهینامه کیفیت Gunsu (توسعه و تنظیم علامت های صدور گواهینامه) development توسعه طراحی بسته بندی محصول detail جزئیات بازاریابی آنلاین صفحه جزئیات آنلاین قصد دارد با پشتیبانی از تولید Dam تبلیغات تبلیغاتی تولید آنلاین فیلم تبلیغاتی فروش زنده خریدهای خرید در خانه ، Damyang Market Mall را تأسیس کند.

چوی هیونگ سیک گفت: “بازار دامیانگ سکویی است که محصولات کشاورزی ساخته شده در دامیانگ را با مصرف کنندگان متصل می کند.” من تمام تلاش خود را برای بهبود آن انجام خواهم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *