Danyang-gun ، گواهی Danyang Love Gift 10٪ تخفیف در فروش!

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] Danyang-gun ، Chungcheongbuk-do ، برای احیای کوچه های یخ زده و اقتصاد محلی ، تخفیف 10 درصدی بر روی گواهینامه های هدیه عشق Danyang را آغاز کرده است.

از 27 نفر ، ارتش اخیراً روش کارت هدیه گواهی عشق دانیانگ را معرفی کرده است ، که منجر به مصرف در منطقه شد و نقشی اساسی در احیای اقتصاد محلی و سرمایه گذاری 500 میلیون دلار در هر دو نوع شعبه و کارت داشت. او اعلام کرد که 10٪ تخفیف خواهد داشت.

در ابتدا ، ارتش تصمیم گرفت 10 درصد تخفیف فقط برای گواهینامه های هدیه نوع کارت اعمال کند ، اما تصمیم گرفت که برای ساکنین که در صدور کارت مشکل دارند یا با استفاده از انواع کاغذهای موجود آشنا هستند ، امتیازات مشابه را برای گواهینامه های هدیه کاغذی اعمال کند.

گواهی های هدیه عاشق دانیانگ را می توان توسط افراد بالای 19 سال خریداری کرد و می توان آنها را تا 700000 درآمد ماهانه خریداری کرد (یا نوع کاغذ + کارت ترکیبی) شارژ کرد.

با این حال ، مبلغ گواهی های هدیه منتقل شده فقط تا 2 میلیون قابل کسب است.

علاوه بر این ، از این سال ، شرکت ها و گروه ها تحت شرایط صدور وجوه عمومی از تخفیف مستثنی هستند و فقط می توان گواهی هدیه را روی کاغذ خریداری کرد.

گواهی های هدیه نوع کارت را می توان با مراجعه به یک بانک محلی ، که بخشی از کارت شناسایی نیست ، با یک کارت شناسایی و همچنین از طریق برنامه آنلاین “گواهی هدیه محلی برای عشق” صادر کرد.

پس از بارگیری برنامه گواهی هدیه محلی برای عشق در تلفن همراه خود ، می توانید با پر کردن ثبت نام عضویت> ثبت نام کارت> حساب تماس عملیاتی> صورتحساب ، گواهی هدیه نوع کارت را در آدرس ثبت شده دریافت کنید.

برای بهبود راحتی ساکنان ، شهرستان همچنین نمایندگی فروش خود را از 13 شرکت nonghyup موجود به 18 مورد مانند Nonghyup ، Shinhyup ، Saemaul Geumgo و تعاونی جنگلداری گسترش داده است.

همانطور که وضعیت کرونا 19 ادامه دارد ، ارتش قصد دارد احساسات مصرف کننده را کاهش دهد و منطقه خرید کوچه را احیا کند ، از طریق این 10٪ تخفیف در نیمه اول سال ، به هدف 5 میلیارد دلار در سال جاری رسیده است. فروش گواهی هدیه.

در همین حال ، گواهی هدیه عشق دانیانگ ، صادر شده در اواخر سال گذشته ، 1.15 میلیارد درآمد کسب شده ، 10 برابر بیشتر از سال قبل (1.1 میلیارد وون) بود و فروش آن به 1 194 میلیارد دلار رسید ، 6.4 برابر بیشتر از سال قبل (1.86 میلیارد دلار) این گروه تجزیه و تحلیل می کند که باعث یک چرخه فعالیت با فضیلت می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *