Deok-Yeol Yoo ، شهردار این بخش ، محلی را برای استراحت کارمندان برای “کارکنانی که استراحت خوبی دارند نیز خوب کار می کنند” آماده می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu یک مکان استراحت برای کارمندانی که از واکنش به تاج و کار سخت برای Shimtrak خسته شده اند ایجاد کرده است.

با پاسخ کرونا 19 ، که بیش از یک سال به طول انجامید ، نه تنها کارکنان مرکز بهداشت عمومی ، بلکه همه کارمندان Dongdaemun-gu در کلینیک ها و مراکز غربالگری برای درمان زندگی ، مدیریت قرنطینه ، انتقال و مدیریت پرونده تایید شده مشغول به کار هستند. ، تحقیقات اپیدمیولوژیک و غیره

بر این اساس ، شهردار یو بر اساس فلسفه سال نو چینی مبنی بر اینکه “کارمندان باید خوشحال باشند که ساکنان را خوشحال کنند و کارمندانی که استراحت خوبی دارند بتوانند کنار بیایند.”

اولین بار در 29 ماه گذشته با استفاده از فضای خالی ایجاد شده هنگام انتقال کافه Doran Doran سابق ، که در طبقه اول زیرزمین کار می کرد ، به در طبقه اول درهای خود را باز کرد.

“Shimtrak” به معنی فضایی است که در آن کارمندان Dongdaemun-gu استراحت می کنند و پس از بررسی و بحث و گفتگو توسط کمیته بررسی نام ها ، با پیشنهاد نام کارمندان ، نام انتخاب می شود.

این مکان دارای صندلی های مبل و میز است تا کارمندان بتوانند راحت بنشینند و با همکاران خود صحبت کنند و همچنین صندلی های ماساژ برای خلاص شدن از خستگی جمع شده و از بین بردن استرس.

بعد از ظهر چهارم ، شهردار یو گو با رئیس اتحادیه خدمات کشوری Dongdemun-gu ، چو چونگ سئونگ ، از مرکز بازدید کرد ، امکانات را بررسی کرد و ناراحتی استفاده از صندلی ماساژ را بررسی کرد.

معمولاً شهردار یو با دستور دادن به کارمندان برای رفتن به سال جدید قمری درست مثل شغل خانواده من ، ضمن دادن پیتزا به کارمندان سخت کوش و تشویق آنها ، تلاش ویژه ای برای بالا بردن روحیه کارمندان می کند.

شهردار یو گو همچنین با ارسال یک پیام متنی در 12 ماه گذشته ، هنگامی که همه کارمندان به دلیل بارش غیرمنتظره برف درگیر بودند ، کار سخت کوشی را تشویق کرد ، “من به دلیل کار مداوم برف روبی سخت کار کردم. ممنون و خیلی متاسفم “

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “من هرگز روزی نداشته ام كه ​​احساس راحتی كنم كه كارمندان چندین بار در روز لباس محافظ می پوشند و در هوای سرد در درمانگاه غربالگری كار می كنند و به خستگی می آیند و خدمتگزاران با تاج مبارزه می كنند. روز یا شب واکنش نشان داد. فقط وقتی او می بیند که کارمندانی که در بقیه نقاط جهان استراحت می کنند لبخند روشنی می زنند و با آرامش آه می کشند. وی افزود: ما محیط کاری ایجاد کرده ایم که در آن کارمندان می توانند احساس خوشبختی ، پاداش و غرور در محل کار خود کنند. “ما همه کار ممکن را انجام خواهیم داد تا انرژی منجر به سطح بالاتری از خدمات به ساکنان شود.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.