Dongdaemun-gu ، فعالیت گسترده مرکز ایمنی ساخت و ساز

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu در حال گسترش عملکرد مرکز ایمنی ساخت و ساز برای تقویت مدیریت ایمنی ساختمان ها و سایت های ساختمانی است.

از ژانویه سال جاری ، Dongdaemun-gu با توسعه مرکز ایمنی ساخت و ساز موجود از یک تیم (تیم ایمنی ساختمان) به دو تیم (تیم مدیریت ایمنی ساختمان ، تیم مدیریت ایمنی ساختمان) ، یک فرهنگ ساخت و ساز مردم گرا و ایمن را هدایت خواهد کرد. )

مرکز ایمنی ساخت و ساز Dongdaemun-gu در سال 2019 تاسیس شده و با استفاده از نیروهای متخصص مانند معماران و تکنسین های تخصصی ساخت و ساز فعالیت های ایمنی ساخت و ساز را انجام می دهد تا از بروز بلایای مختلف مانند ریزش ساختمان های قدیمی و سایت های ساختمانی جلوگیری کند و مشکلات را در هر شرایطی به سرعت پاسخ دهد. انجام می دهند.

با گسترش عملکرد مرکز ایمنی ساختمان ، این منطقه قصد دارد 800 ساختمان کوچک عتیقه را که تحت مدیریت اجباری بازرسی ایمنی نیستند ، بازرسی کند و از طریق پروژه “بازرسی ایمنی هنگام بازدید از ساختمان های خصوصی” 50 مرکز را بازرسی کند.

علاوه بر این ، پروژه ای برای حمایت از ایمنی در برابر آتش سوزی برای یک ساختمان با امکاناتی برای سالمندان اجرا خواهد شد و پروژه حمایت از صدور گواهینامه ایمنی در برابر زلزله برای پنج ساختمان خصوصی ارتقا خواهد یافت.

علاوه بر این ، برنامه های مدیریت ایمنی سایت های ساخت و ساز خصوصی کوچک و متوسط ​​برای ایجاد یک سیستم سیستم ایمنی ساختمان در سال جاری تقویت می شود.

در این بین ، این منطقه با مدیریت کارهای خطرناک (تخریب ، کارهای حفاری و غیره) در سایت های کوچک و متوسط ​​ساختمانی خصوصی که دارای ریسک بالای حوادث هستند ، محل ساخت و ساز را بازرسی کرده است.

یک کارمند سابق گفت: “مرکز ایمنی ساختمان که به تازگی ساماندهی شده است می تواند با ارتقا support پشتیبانی فنی ، مدیریت ایمنی ساختمان های خصوصی و سایت های ساختمانی و حمایت از پروژه های ساختمانی خصوصی ، با یک سیستم تقسیم بندی به نقاط کور امنیتی رسیدگی کند.”

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت ، “از طریق پروژه های مختلف ، مانند بررسی ایمنی ساختمان های قدیمی و بازدید از بازرسی های ایمنی ، برای رفع نگرانی ساکنان بسیار مفید خواهد بود.” “از طریق مدیریت سیستماتیک و حرفه ای ما می تواند یک محیط زندگی امن و راحت ایجاد کند ، ما تمام تلاش خود را برای انجام آن انجام خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *