Dongdaemun-gu ، یک پروژه روستایی که ساکنان آن خودشان انجام می دهند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu روز سوم اعلام کرد که پروژه حمایت از جامعه روستایی را در سال 2021 در حمایت از فعالیت های جامعه روستایی به رهبری ساکنان اتخاذ می کند.

Dongdaemun-gu در حال بررسی یک پروژه جامعه روستایی تا 26 این ماه است تا از طریق پروژه های اجتماعی متناسب با ویژگی های محلی بر اساس مشارکت ساکنان ، به استقلال واقعی ساکنان برسد.

این ولسوالی 16 پروژه را در چهار منطقه استخدام می کند ، از جمله ▲ پیش نویس پیشنهاد برای روستای ما ▲ پروژه شبکه ملاقات دائمی identity پروژه دهکده جوانان (تخصصی) project پروژه Happy Alley و هزینه های حداکثر 5 میلیون بدست آمده را بسته به نوع پروژه پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، شهر مشاوره مقدماتی در مورد اطلاعات پروژه و نحوه نوشتن پروپوزال ارائه می دهد تا ساکنان و سازمان ها بدون مشکل در پروژه شرکت کنند. ممکن است مشاوره قبلی با Google درخواست شود.

ساکنان یا گروه هایی که در پروژه جامعه روستایی شرکت خواهند کرد می توانند از طریق وب سایت مرکز پشتیبانی جامعه سئول با اسنادی مانند پیشنهاد تجاری و طرح تجاری اقدام کنند.

این ناحیه سرانجام این پروژه را از طریق غربالگری کتبی و در محل توسط کمیته جامعه روستا انتخاب می کند ، نتیجه را جداگانه اعلام می کند و آن را در مرکز پشتیبانی جامعه سئول و در وب سایت Dongdaemun-gu منتشر می کند.

برای جزئیات بیشتر ، لطفا با بخش اداره خودگردان دفتر Dongdaemun-gu یا مرکز خودمختار دهکده Dongdaemun-gu تماس بگیرید.

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “ما از جامعه روستایی پشتیبانی خواهیم کرد ، زیرا با کشف فرهنگ های نسل های مختلف از طریق ارتباط با ساکنان ، از فردیت منطقه استفاده می کند.” امیدوارم این فرصتی برای توسعه در شرکت

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *