Dongdaemun-gu ، 600 میلیون بوی بد برای بهبود محیط خانه های مسکونی اهدا کرد

[ad_1]

Deokyeol Yoo ، مدیر Dongdaemun-gu

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu 600 میلیون بوی بد برای نگهداری از خانه های مسکونی مسن فراهم می کند که از امکانات معمول برای ایجاد یک محیط زندگی امن و راحت برخوردار هستند.

Dongdaemun-gu تا 20 میلیون بوی بد برای هر مجموعه فراهم می کند ، از جمله تعمیر و نگهداری ، تعمیر و نگهداری نظارت تصویری ▲ تعمیر فاضلاب خارجی و لایروبی زمین های بازی و امکانات محوطه سازی برای خانه های مسکونی با 20 خانوار یا بیشتر.

به ویژه ، ▲ تعمیر و نگهداری از امکانات اولیه برای کارمندان امنیتی و نصب سیستم های تهویه مطبوع ▲ امکانات زیست محیطی مانند تأسیسات صرفه جویی در مصرف انرژی و آب ، switch تابلو اتوماتیک و امکانات پیشگیری از بلایا برای درهای اضطراری خارجی خانه های مسکونی قدیمی با محیط اقتصادی و مالی نامناسب و غیره . ما قصد داریم برای لهجه درخواست کنیم.
برای مجموعه ای که مایل به درخواست است ، می توانید از طریق پست درخواست کنید یا از بخش مسکن خدمات Dongdaemun-gu بازدید کنید تا 25 این ماه (145 Cheonho-daero، Dongdaemun-gu، Seoul).

Dongdaemun-gu در سال گذشته در مجموع 500 میلیون بوی بد برای 150 مجتمع آپارتمانی تأمین کرد و امسال در مجموع 600 میلیون وون با 100 میلیون بوی بد برای ایجاد یک محیط زندگی امن جمع آوری کرد.

علاوه بر این ، این منطقه برنامه های مختلف خدمات اجتماعی ارائه شده توسط ساکنان آپارتمان را در نظر گرفته است تا آنها بتوانند در یک فرهنگ مسکونی که به طور فزاینده ای شخصی شده است ، با همسایگان خود ارتباط برقرار کنند.

این منطقه ارزش کل پروژه 22 میلیون بوی بد را فراهم می کند و از 3 میلیون بوی بد در هر مجموعه پشتیبانی می کند ، communication ارتباطات و هماهنگی ساکنان ▲ اقدامات و تجارب زیست محیطی ▲ سرگرمی ها و کارآفرینی ▲ آموزش و مراقبت از کودکان ▲ بهداشت و ورزش assistance کمک همسایگان و خدمات اجتماعی توطئه .

این منطقه همچنین در مورد پروژه های احیای مجدد جامعه برای ساکنان علاقه مند به پروژه و آپارتمان هایی که مایل به استفاده از آن هستند ، مشورت می کند ، یک طرح پروژه که به طور مشترک توسط گروه احیای جامعه ، یک نماینده مستاجر و مدیر دفتر مدیریت تهیه شده است. اداره مسکن Dongdaemun-gu تا 25 ماه جاری. می توانید اقدام کنید.

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “ما به طور فعال از نگهداری آپارتمان های قدیمی پشتیبانی خواهیم کرد تا ساکنان بتوانند در یک محیط امن و راحت زندگی کنند.” من تمام تلاشم را می کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.