Dongdaemun-gu 17 شرکت کننده را در برنامه های کاری جامعه استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Dongdaemun-gu در نیمه اول سال 2021 17 شرکت کننده را در برنامه کار جامعه محلی استخدام می کند تا معیشت و ثبات شغلی را ارتقا دهد.

از 19 ژانویه ، متقاضیان واجد شرایط درخواست کسانی هستند که به دلیل رکود اقتصادی محلی نیاز به حمایت از معیشت دارند ، مانند کسانی که حداقل 18 سال سن دارند و قادر به کار هستند ، و کسانی که استخدام شده اند و کسانی که در Dongdaemun-gu و کسانی که به دلیل کرونا 19 بیکاری یا تعطیلی را تجربه کرده اند آدرس دارند.

زمینه های جذب 7 پروژه است ، مانند آسیاب چاقو ، تعمیر چترها ، بازیافت و آموزش و ارسال مربیان برای آموزش درک چند فرهنگی. برنده شوید) اعمال می شود.

ساکنان مایل به شرکت در این پروژه می توانند از 19 تا 29 ماه جاری با مراجعه به مرکز جامعه محلی با کارت شناسایی خود اقدام کنند.

منطقه پس از پایان مهلت درخواست ، شرکت کننده نهایی را انتخاب می کند ، سپس شرکت کننده نهایی را انتخاب می کند و به طور جداگانه نتیجه را در 24 ماه بعد اعلام می کند.

برای جزئیات دیگر ، صفحه پیام عمومی را در وب سایت دفتر Dongdaemun-gu بررسی کنید یا از بخش سیاست کار Office Dongdaemun-gu و مرکز جامعه dong که در آن زندگی می کنید ، س askال کنید.

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “من امیدوارم که برنامه کار جامعه برای ساکنین که از محیط کار ناپایدار رنج می برند مفید باشد.” “من تمام تلاش خود را می کنم تا در آینده کار با کیفیت برای افراد آسیب پذیر تضمین کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *