Dongdaemun-gu 630 شرکت کننده را در مرکز آموزش کشاورزی شهری استخدام می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] اخیراً ، با افزایش علاقه به یک سبک زندگی سالم به دلیل کرونا 19 ، تعداد فزاینده ای از کشاورزان شهری در حال مصرف سبزیجات تازه ای هستند که به تنهایی کشت می شوند.

Dongdaemun-gu در حال استخدام شرکت کنندگان در مرکز کشاورزی شهری Jungnangcheon در سال 2021 برای پاسخگویی به تقاضای رو به رشد برای کشاورزی شهری است.

زمینه های جذب و تعداد افراد 340 پوندی افراد 60 ساله یا بالاتر از معلولیت 40 افراد معلول 10 خانواده چند فرهنگی △ 240 عادی افراد عادی و دیگران است. در مجموع 630 نفر ، یک رشته ، یک خانواده در هر خانوار ، بنابراین شرکت کنندگان از مناطق مختلف کشاورزی شهری. فقط افراد می توانند درخواست دهند.

هزینه ورود 10 هزار وون است و ساکنین تمایل به شرکت می توانند از 25 تا 8 ماه آینده در وب سایت دفتر Dongdaemun-gu ثبت نام کنند.

منطقه شرکت کنندگان را از طریق قرعه کشی رایانه ای انتخاب می کند و سپس آنها را در تاریخ 15 مارس به صورت جداگانه مطلع می کند و نتایج را می توان در وب سایت دفتر منطقه بررسی کرد. این منطقه 1 منطقه باغ (حدود 5㎡) را برای شرکت کنندگان انتخاب شده فراهم می کند.

مرکز کشاورزی شهری در کنار پارک ورزشی دوم Jungnangcheon Dunchi در زیر پل جانگان واقع شده است و از آوریل تا پایان نوامبر باز است.

برای تسهیل کشاورزی شرکت کنندگان ، این منطقه از نهال های سبزیجات ، کنترل آفات ، تأمین آب و کوددهی پشتیبانی می کند و به طور منظم خاک و محصولات را از نظر آلودگی به فلزات سنگین بازرسی می کند تا به تولید مواد غذایی سالم کمک کند.

Deok-yeol Yoo ، رئیس Dongdaemun-gu ، گفت: “من امیدوارم که شما از برداشت سبزیجاتی که با تعریق ، ایجاد خاطرات خوش ، مراقبت از باغ با خانواده خود در مرکز کشاورزی شهری رشد کرده اید لذت ببرید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *