Dongducheon City “پروژه ساکن جامعه در سال 2021” را آغاز می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شهر Dongducheon در تاریخ 28th اعلام کرد که “اولین پروژه ایجاد پناهگاه برای ساکنان محله ما در سال 2021” را آغاز کرده است.

پروژه پناهگاه محلی توسط شهر Dongducheon با بودجه دولت از پروژه وضعیت ویژه 2019 آغاز شد. این ساختمان ساختمانهایی را در معرض خطر بالای حوادث ایمنی مانند سقوط و آتش سوزی قرار می دهد ، زیرا خانه های خالی برای مدت طولانی مورد بی توجهی قرار گرفتند پروژه ای که تخریب می شود ، به عنوان زمین عمومی به مدت 3 سال مورد استفاده قرار گرفت ، در اختیار ساکنان قرار گرفت و به صاحب زمین بازگشت.

24 مکان در سال 2019 و 22 مکان در سال 2020 به عنوان پارکینگ ، باغ مشترک و پناهگاه برای ساکنان ایجاد شده است تا آنها را در اختیار شهروندان قرار دهد ، با دریافت بازخورد خوب از ساکنان.

ساکنان اطراف خانه خالی مورد غفلت گفتند: “من همیشه نگران بودم زیرا به دلیل بوی خانه خالی و حشرات مختلف ، ناخوشایند و خطرناک به نظر می رسید. از شما برای پاک کردن آن و ساخت پارکینگ متشکرم.”

12 سایت به عنوان اولین پروژه در سال 2021 انتخاب شد و پروژه آغاز شد و ساخت آن در ماه مارس آغاز شد و در نیمه دوم سال 2021 به عنوان پارکینگ و پناهگاه های عمومی در اختیار ساکنان قرار خواهد گرفت.

چوی یونگ دیوک ، شهردار دونگدچئون گفت: “در راستای نجات و نوآوری مرکز اصلی در مرکز ، ما قصد داریم به طور فعالانه پروژه های رایگان نگهداری از خانه را برای بهبود زیبایی شهری ، مانند ایجاد مکان های پارکینگ با استفاده از خانه های خالی و بهبود زندگی ، ارتقا دهیم. محیط. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *