Donghae City ، تجزیه و تحلیل تاج 19 مورد تأیید شده و عملیات طولانی مدت یک نفر

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] شهر دونگهه از 27 ژانویه تا 2 فوریه “یک نفر در خانه” را به مدت 7 روز ارتقا داد و 3 مورد تایید شده بدون علامت و 4 مورد تأیید شده پنهان را شناسایی کرد ، تا 1 تماس.

بر این اساس ، این شهر معتقد است که “فرستادن یک نفر به خانه” در جلوگیری از شیوع کرونا 19 با مسیر نامشخص آلودگی و یافتن منبع عفونی پنهان قبل از تعطیلات سال نو میلادی تا 4 فوریه موثر است. اعلام شد که دوره بازرسی برای هر شخص و خانه دو روز تمدید می شود.

طبق این عملیات گسترده ، فقط سه کلینیک غربالگری در شهر دونگهه ، بوکسامچو و دونگوچو شناسایی و مورد بهره برداری قرار می گیرند.

طبق گفته های شهر ، در مجموع 14364 خانوار تا 2 فوریه بازرسی شده اند ، به این معنی که 34٪ از 42306 خانوار در شهر Dunhay مورد بازرسی قرار گرفته اند (تا پایان دسامبر) ، کمی افزایش از 28.7٪ از کل بررسی سال گذشته انجام شد.

با این حال ، حتی پس از پایان دوره ، شهر قصد دارد آزمایشات رایگان را از طریق کلینیک غربالگری در مرکز بهداشت شهر Donghae ادامه دهد تا زمانی که وضعیت تثبیت شود.

در همین حال ، شهر دونگهه همچنین یک تجزیه و تحلیل جامع از 238 مورد تأیید شده تا پایان ژانویه انجام داد تا تاج 19 کاملاً خاتمه یابد.

براساس این شهر ، تعداد بازرسی ها در شهر دونگهه در روز سی و یکم 55 هزار و 533 نفر بوده است و نسبت تعداد بازرسان به جمعیت 61.3 درصد بوده است که به مراتب بیشتر از 22.57 درصد در 18 شهر و شهرستان در گنگوودو بوده است.

تاکنون ، درصد مثبت شهر Dunhei 0.43٪ بوده است که در مقایسه با 1.39٪ در سراسر کشور کم است ، اما مشابه 0.41٪ از جمعیت 60،000 تا 300،000 دولت محلی (به استثنای جوامع خودمختار) و 0.40 است از 18 شهر و شهرستان در Gangwon-do.

در وضعیت بیماران تأیید شده 29٪ 20 سال یا کمتر ، 30٪ 30 تا 40 سال ، 30٪ 50 تا 60 سال و 11٪ بالای 70 سال بودند.

به طور خاص ، سهم دانش آموزان دوره ابتدایی بین 30 تا 40 سال و در دهه 1960 زیاد بود ، که به عنوان یک تأثیر عمده در زندگی با والدین و مادربزرگ ها و مادربزرگ های بیماران تایید شده در دبستان مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت و تأثیر بسیاری از تماس ها را بین آشنایان در دهه 60 نیز قابل توجه بود.

از نظر علامت ، علائم بدون علامت و بدون علامت (3/56 درصد) و بدون علامت (7/43 درصد) نزدیک به نیمی از موارد تأیید شده هستند ، بنابراین هنوز احتمال موارد ناشناخته تأیید شده در منطقه وجود دارد.

به عنوان یک مسیر عفونت ، 9/55 درصد موارد بین خانواده و آشنایان و 2/12 درصد مواردی بود که راه عفونت قابل تأیید نبود ، و رعایت فاصله اجتماعی مانند ممنوعیت اجتماعات خصوصی بیشترین موارد بود. مهمترین کلید برای محدود کردن شیوع کرونا 19 است.

شهر دونگهه قصد دارد برای مقابله با این مسائل پیش از تعطیلات ، سرکوب ها و بازرسی های اساسی از مواد غذایی و بهداشتی انجام دهد.

هجدهمین شهر دونگهه اراده قوی خود را برای دستورالعمل تخلفات قرنطینه از طریق درخواست تجدیدنظر توسط Dashmin در تاریخ 18 اعلام کرد ، و سپس ، از طریق بازرسی فشرده ، پنج قانون قرنطینه وجود داشت ، از جمله دو مورد نقض ممنوعیت برای گروه های 5 نفره یا بیشتر و سه مورد نقض ممنوعیت غذا خوردن در محل کسب و کار بعد از ساعت 21:00. مشاغل متخلف باز شده و مراحل اداری مانند جریمه ها در حال انجام است.

یک مقام شهر دونگهه گفت: “راه آلوده شدن شهر ما در تماس بین خانواده و آشنایان و در مناطق پرجمعیت ادامه دارد.” که مورد تأیید شده در آنجا رخ داده است. . ما بازرسی ها را گسترش خواهیم داد و قرنطینه را تقویت خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *