Dongjak-gu بسته ای از محصولات کشاورزی ارگانیک را برای زنان باردار نگهداری می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] دونگجاک گو روز هجدهم اعلام کرد که بسته های حاوی محصولات کشاورزی ارگانیک را به زنان باردار ساکن ساختمان ارائه خواهد کرد.

این پروژه برای کمک به کشاورزان مبتلا به کرونا 19 با تهیه محصولات کشاورزی ارگانیک به زنان باردار برای محافظت از سلامتی و ارتقا consumption مصرف آنها طراحی شده است.

اهداف حمایتی امسال مادران یا زنان بارداری هستند که در اول ژانویه 2020 یا پس از آن زایمان کرده اند و محصولات کشاورزی ارگانیک برای هر زن باردار به مدت یک سال و حداکثر 410،000 درآمد (شامل 20٪ از وزن خود) ارائه می شود. .

در سال گذشته ، متقاضیان می توانند خدمات را بدون درخواست اضافی به مدت 6 ماه تمدید کنند. با این حال ، زنان باردار با متوسط ​​درآمد 80٪ یا کمتر که از Nutrition Plus از مراکز بهداشتی پشتیبانی می کنند از حمایت خارج می شوند.

عناصر نگهداری بسته محصولات حیوانات ارگانیک دارای گواهینامه زیست محیطی ، غذاهای فرآوری شده بیولوژیکی ، محصولات کشاورزی بدون سموم دفع آفات و غیره طی 4 بار در ماه (16 بار در سال) و از 30،000 وون به کمتر از 100،000 وون در هر جلسه.

زنان بارداری که می خواهند اقدام کنند ، می توانند در وهله اول درخواست خود را ارائه دهند ، این خدمات ابتدا از ساعت 10 صبح روز 25 از طریق مرکز خرید آنلاین محصولات کشاورزی ارگانیک برای زنان باردار انجام می شود.

اگر یک درخواست آنلاین امکان پذیر نیست ، با یک نسخه از ثبت نام مقیم و اثبات بارداری و تولد ، به بخش ارتقا promotion اقتصادی دفتر بخش (Noryangjin-ro 74 ، شرکت یوهان ، طبقه 9) مراجعه کنید.

علاوه بر این ، هنگام درخواست ، می توانید یکی از این سه نوع را انتخاب کنید: نوع اختیاری ، که در آن موارد ضروری در سبد خرید قرار می گیرد و مستقیماً نوع نهایی آن را سفارش می دهید ، با توجه به محدوده قیمت ، موارد و موارد دیگر تنظیم می شود. نوع برنامه ای را که نیاز به تحویل منظم دارد بنویسید.

مدیر توسعه اقتصادی کیم یونگ وون گفت: “ما از طریق این حمایت ، به دنبال تهیه غذای سالم و ایمن برای زنان باردار و همچنین ترویج مصرف محصولات کشاورزی ارگانیک و احیای بیشتر اقتصاد محلی هستیم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *