Dongjak-gu 2 میلیارد وام به SME ها و صاحبان مشاغل کوچک ارائه می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] دونگ جاک گو در روز 28 اعلام کرد که با وام از صندوق توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​از مشاغل کوچک و متوسط ​​و صاحبان مشاغل کوچک پشتیبانی خواهد کرد.

برای تقویت حمایت مالی از مشاغل کوچک و متوسط ​​و مشاغل کوچک که از کرونا 19 رنج می برند و کمک به تثبیت حاکمیت ، تا آنجا که ممکن است ، بدون بهره برای یک دوره 1 ساله در سال جاری ، 1٪ نرخ سود سالانه پس از 1 سال و یک دوره بازپرداخت 5 ساله. شما می توانید انتخاب کنید.

این برنامه از کمک برای ایجاد ثبات در حاکمیت مانند اجاره ، قبوض آب و برق و هزینه های نیروی کار پشتیبانی می کند و میزان پشتیبانی در مجموع 2 میلیارد وون است ، یعنی 20 میلیون درآمد برای شرکت.

هدف و میزان وام توسط بحث کمیته بحث در مورد مدیریت صندوق توسعه مشاغل کوچک و متوسط ​​پس از بازرسی اولیه ، از جمله اسناد درخواست تعیین می شود.

این یک تجارت کوچک و متوسط ​​است که دارای یک تجارت در حوزه قضایی است که بیش از 3 ماه از فعالیت آن می گذرد و شرکتی است که می تواند وثیقه هایی از قبیل ضمانت های املاک و مستغلات را ارائه دهد و اگر مشمول موارد استثنا نباشد می توان درخواست داد ( تجارت مالی ، بیمه ، تجارت تشییع جنازه ، رستوران با بیش از 5 کارمند و غیره).

شرکت های متقاضی درخواست می توانند اسناد و مدارک لازم مانند درخواست وام و اجاره را تکمیل کرده و از 1 تا 16 فوریه شخصاً به بخش ارتقا of اقتصادی دفتر دونگجاک-گو (طبقه 9 شرکت یوهان) مراجعه کنند.

با این حال ، با اتمام اعتبارات (2 میلیارد) ، می توان آن را زودتر فسخ کرد.

کیم جونگ اون ، رئیس بخش ، گفت: “من امیدوارم که این وام بتواند به ثبات در اداره ، حتی تا حدی ، مشاغل کوچک و متوسط ​​و صاحبان مشاغل کوچک که به دلیل طولانی شدن کرونا 19 در مشکل هستند ، کمک کند.” ارتقا Economic اقتصادی “.

از طرف دیگر ، سال گذشته 5 میلیارد یورو اضافی در صندوق حمایت از SME سرمایه گذاری شد ، نرخ بهره وام یک ساله بدون بهره و مدت زمان بازپرداخت اصلی برای حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط ​​به طور موقت به تأخیر افتاد. از تجارت کوچک

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *