Eumseong-gun چو بایونگ-اوک ، رئیس گنری ، دستور می دهد “از مشاغل کوچک و کشاورزان بخواهید تا از طریق جنبش خوشبختی قدرت خود را اضافه کنند.”

[ad_1]

[세계연합신문 김준경 기자] در تاریخ 25 ژانویه ، فرماندار شهرستان ایومسئونگ چو بیئونگ اوک دستور داد: “جنبش صدای خوشبختی را تبلیغ کنید” ، که جامعه خدمات عمومی ابتدا آن را عملی می کند تا به مشاغل کوچک محلی و کشاورزانی که با فاصله اجتماعی طولانی مدت و مصرف کند دست و پنجه نرم می کنند ، کمک کند. “

Gunman Cho Byeong-ok در آن روز از طریق ویدئو کنفرانس جلسه هفتگی تجارت را اداره کرد و گفت: “تاج طولانی 19 و حذف اجتماعی بسیاری از مناطق خرید محلی را کاهش داده است و مشکلات صاحبان مشاغل کوچک و کشاورزان نیز بسیار زیاد است. وی گفت: “وی بر لزوم پیشگامی در ترویج مصرف و سرایت به جنبش عمومی نظامی با همکاری سازمانهای مشابه و سازمانهای خصوصی در منطقه برای دستیابی به هدف تأكید كرد.”

به ویژه ، “هر چهارشنبه ، دپارتمان مسئول هر سیاست ، مانند بسته بندی مواد غذایی در راه بازگشت از محل کار ، فعال کردن استفاده از یک گل تک رنگ و استفاده از بازار صدا و استفاده از پیش پرداخت در مغازه های عادی ، جزئیات لازم را تهیه کنید به طوری که ما می توانیم با ارتقا owners آنها به صاحبان مشاغل کوچک و دیگران امید بدهیم.

وی در مورد افتتاح پروژه های جدید برای اطمینان از بودجه دولت در سال 2022 ، گفت: “لطفا منطق عمیق را توسعه داده و اقدامات اداری مقدماتی را برای مجموع 75 پروژه گزارش شده در گزارش هفته گذشته وضعیت امنیت بودجه دولت انجام دهید. “تمرکز بر زمینه های گسترش زیرساخت های زندگی برای بهبود پنج موتور جدید برای رشد و آبادانی محیط ، افتتاح بیشتر تجارت جدید.

همچنین ، “در پروژه های جدید ، یافتن ایده مهمترین است. وی افزود: “من می خواهم شما برای پیدا کردن ایده ها آزادانه ، نه فقط برای موارد دپارتمان ، و تلاش برای راه اندازی پروژه های بزرگ ، با استفاده از راهنمایی سیاست ها و داده های مرتبط از دولت یا استان چونگ بوك تلاش كنید تا بتوانید سیاست گذاری كنید و برنامه های سازمان های سطح بالاتر گنجانده خواهد شد. “

علاوه بر این ، Gunman Cho Byeong-ok گفت: “خدمات کار تولیدی کمک بزرگی برای کشاورزان و SME های مبتلا به COVID-19 ، باران های سیل آسا و کمبود نیروی کار در سال گذشته بود.” امیدوارم که آماده سازی برای ارتقا بررسی شود. ، و کارمندان دولت از این کار پیروی می کنند و در خدمات دستی مولد شرکت می کنند. “

Gunner Cho Byeong-ok همچنین گفت: “YouTube رسمی ارتش ما باید در ماه فوریه افتتاح شود. وی از هر بخش خواست تا به طور فعالانه همکاری کنند تا بتواند به محیطی م effectiveثر برای آگاهی دولت نظامی و منطقه ما و برقراری ارتباط با ارتش تبدیل شود. “همه بخشها باید با هم کار کنند ، مانند تهیه مواد و ایده ها برای تولید فیلم.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *