Eunpyeong-gu ، به عنوان یک شهر آزمایشی برای کاهش هزینه های ارتباطی برای افراد آسیب پذیر انتخاب شده است

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] در 30 دسامبر ، Eunpyeong-gu عضو کمیته ویژه اجرای قانون بود (یک خوشبختی کوچک اما مطمئن) ، شورای بسیار خوبی از دولت محلی و شهردار ملی / شورای منطقه ای در 30 دسامبر برای حل نقاط کور برای کاهش هزینه ها و کسورات طبقه آسیب پذیر ، که در حسابرسی سال گذشته نشان داده شده است · در مراسم توافق نامه ایجاد یک شهر با کاهش خودکار 100 درصدی هزینه های ارتباطی برای گروه های آسیب پذیر و افراد دارای معلولیت شرکت می کند “.

از طریق این توافق نامه ، Eunpyeong-gu به عنوان شهر پیشرو در میان مقامات محلی در سراسر کشور انتخاب شده است و از طریق یک نظرسنجی عمیق از 91،853 نفر از 79،305 خانوار آسیب پذیر ، از جمله دریافت کنندگان عمده ، برنامه ریزی شده است اهداف غیر هدفمند ، مانند هزینه های ارتباطی

با توجه به محتوای اصلی مطالعه در مورد کاهش عمومی هزینه ها ، ژانویه مرحله آماده سازی اولیه است ، که در آن یک سیستم تحقیقاتی مانند تعیین وضعیت اهداف برای هر مرکز جامعه ، تهیه یک کتابچه راهنمای تحقیق و استخدام دستیاران از طریق کار ایجاد می شود. ارتباطات تجاری برای کاهش بار در سایت.

از ماه فوریه ، “سیستم کاهش هزینه” به عنوان مرحله بررسی برای اهداف و گیرندگان جدید اعمال شد و گامی برای ردیابی دلیل تکمیل برنامه و عدم استفاده از رویه اضافه شد که یک راهنمای ساده باقی ماند.

علاوه بر این ، اهداف موجود برای کاهش تعرفه ها از طریق نظرسنجی جامع خانوار و همچنین وضعیت بحرانی هر خانوار مانند پرداخت های معوقه بررسی می شود و مشکلات خانواده های کم درآمد را از طریق خدمات شخصی مانند مراقبت های اضطراری به طور کامل برطرف می کند.

علاوه بر این ، این مطالعه به یک تحقیق ساده محدود نمی شود ، بلکه انتظار می رود که بحث در مورد بهبود نهاد را ادامه دهد ، و با دقت بررسی اینکه آیا مواردی وجود دارد که هیچ معافیتی به دلیل مشکلات قانونی یا نهادی حاصل نمی شود ، درک وضعیت فعلی علل. به عنوان معافیت های غیر ساده

از این طریق ، Eunpyeong-gu “سیستم کاهش هزینه” را بر اساس تجربه عملیات آزمایشی در نیمه اول سال جاری ایجاد می کند و تمام تلاش خود را برای تکمیل سیستم انجام می دهد تا ساکنین که سیستم را نمی دانند یا دریافت نمی کنند مزایای ناشی از ناراحتی. بعلاوه ، تأثیر تأمین مشاغل محلی از طریق جذب کارکنان تحقیق در بین ساکنان انتظار می رود.

کیم می گایونگ ، رئیس شهر آزمایشی اونپیونگ گو گفت: “Eunpyeong-gu ما در سیاست رفاه عمومی پیشگامی کرده است تا حقوق مردم عادی را پیدا کند.” “ما به شناسایی مسائل مربوط به سیاست های نزدیک به زندگی ادامه خواهیم داد. فعالانه بهبودهای قانونی و نهادی را ارائه داده و پروژه های مربوطه را ارتقا می دهیم. ما تمام تلاش خود را برای ارتقا quality کیفیت زندگی ساکنان خواهیم کرد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *