Eunpyeong-gu ، یک عملیات تمرینی غیرحضوری گسترده در مرکز پشتیبانی کلی کودک

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] از طریق مرکز جامع حمایت از کودک ، Eunpyeong-gu مراقبت از نوزادان (0 تا 5 سال) و مراقبان مراکز مراقبت روزانه را برای شناسایی حقوق نوزادان و جلوگیری از خشونت علیه کودکان فراهم می کند. ما فعالانه پشتیبانی می کنیم ، بنابراین

با تعدادی از حوادث اخیر کودک آزاری ، Eunpyeong-gu یک سیستم کامل حفاظت از کودکان با کمیته ویژه جذب کارمندان و رابط اطلاعاتی در مورد کودک آزاری ایجاد کرده است. بر این اساس ، مرکز پشتیبانی جامع مراقبت از کودک ، که از پروژه های مختلف برای خانواده های نوزادان و معلمان مراقبت از کودکان پشتیبانی می کند ، قصد دارد آموزش را برای جلوگیری از کودک آزاری از طریق سخنرانی های ویدئویی در زمان واقعی که حضوری نیست ، گسترش دهد.

در حال حاضر تمرکز بر احترام و شناخت حقوق نوزادان و کودکان خردسال ، مانند دوره مراقبت از کودکان (دوره 4 مراقبت از کودکان استاندارد ، دوره نوری) و شاخص های ارزیابی است. آموزش در مورد رعایت حقوق و از بین بردن استرس کارکنان در نهادهای کودکان به طور مداوم انجام می شود.

علاوه بر این ، آموزش والدین با ارائه روش ها و تکنیک های صحیح فرزندپروری برای درگیری ها و دشواری های مختلف در روند فرزندپروری و افزایش اعتماد به نفس در ایفای نقش والدین ، ​​به افزایش کارایی و اثربخشی فرزندپروری کمک می کند.

به طور خاص ، والدینی که از استرس هنگام تولد و مراقبین و همچنین افسردگی پس از زایمان شکایت دارند ، به دلیل وضعیت کرونر 19 و دستورالعمل های حذف اجتماعی ، با والدین جدا شده دست و پنجه نرم می کنند ، افزایش می یابد. همچنین اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از ضرر و زیان ارائه خواهد شد.

کیم می گونگ ، رئیس Eunpyeong-gu ، گفت ، “از این پس ، مرکز پشتیبانی جامع مراقبت از کودکان با ارائه مشاوره و مشاوره از طریق آموزش غیر حضوری آنلاین و همچنین آموزش ، از کارکنان و مراقبت از کودکان پشتیبانی خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *