Gaheung 2-dong ، Yeongju ، برای شب سال نو سوپ کیک برنج پخش کرد

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در روز 27 ، شورای رهبری مردان و زنان Saemaeul و شورای امنیت جامعه “رویداد اشتراک کیک برنج Tteok-guk” را برای آسیب پذیران منطقه در تاریخ 27 برگزار کردند.

در این روز ، اعضای شورای رهبران زنان و مردان Saemaul و شورای امنیت جامعه در بسته بندی و تحویل سوپ کیک برنج شرکت داشتند تا عشق همسایگان را منتقل کنند.

به طور خاص ، 2 کیلوگرم سوپ کیک برنج در بسته های کوچک به 200 خانوار در مناطق مراقبت اجتماعی نابینا مانند خانواده های سالمند کم درآمد ، معلول و چند فرهنگی در مناطقی که مردم نگران کمبود مواد غذایی هستند به دلیل جلوگیری از توزیع تاج 19

Noh Gyeong-jun ، رئیس شورای امنیت جامعه ، که در این مراسم حضور داشت ، گفت: “من امیدوارم که کرونا 19 و همسایگان مبتلا به سرما یک تعطیلات گرم سال جدید قمری را با سوپ کیک برنج آماده شده برای قمری جدید داشته باشند. سال “

از طرف دیگر ، رهبران Saemaul که میزبان این رویداد بودند ، همچنان به اجرای پروژه هایی مانند حرکت ملی بزرگ برای پاکسازی زمین ، حفظ محیط زیست ، ایجاد مسیرهای رنگارنگ و جلوگیری از کرونا 19 هر ساله ادامه می دهند.

علاوه بر این ، شورای امنیت جامعه ، که به طور مشترک این رویداد را تبلیغ می کرد ، از طریق فعالیت های داوطلبانه دائمی برای افراد محروم ، مانند اشتراک مبلمان ، لباسشویی پتو رایگان و تمیز کردن شاد ، در ایجاد امید برای یک جامعه شاد پیشگام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *