Gangseo-gu ، فعالیت های پیشگیری از آتش سوزی در بهار از این ماه تا 15 مه

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Gangseo-gu ، سئول ، از این ماه به دنبال آتش سوزی در جنگل در بهار است.

گو اعلام کرد که دوره از فوریه تا 15 مه به عنوان یک دوره هشدار آتش سوزی بهار تعریف می شود و یک سیستم پیشگیری از آتش سوزی کامل در جنگل راه اندازی می شود.

این اقدام برای جلوگیری از خسارت جنگل ناشی از آتش سوزی و حفظ یک جنگل دلپذیر است ، زیرا ترس از آتش سوزی جنگل به دلیل خشک شدن هوا در بهار افزایش می یابد.

برای این منظور ، این منطقه ستادی برای مقابله با آتش سوزی جنگل ها ایجاد می کند و برای کار اضطراری در دوره هشدار آتش سوزی بهار وارد یک سیستم کامل می شود.

کلاس کار اضطراری ، که در مجموع از 31 نفر تشکیل می شود ، به 7 گروه تقسیم شده و وضعیت در دفتر ساعتی حتی پس از ساعت کار و یک سیستم نظارت 24 ساعته برقرار است.

وظایف اصلی عبارتند از: فعالیت های پیشگیری از آتش سوزی در جنگل مانند آموزش مبارزه با آتش سوزی در جنگل و فعالیت آتش سوزی در جنگل ، نظارت بر آتش جنگل و فعالیت های بازرسی تجهیزات آتش نشانی ، تعمیر و نگهداری سیستم تهویه مطبوع با سازمان های مرتبط با آتش سوزی جنگل خاموش کردن اولیه و نظارت بر آتش سوزی عقب در صورت آتش سوزی در جنگل ▲ گزارش توسعه سریع.

در صورت آتش سوزی در جنگل ، 36 اسکادر آتش نشانی زمینی فوراً برای اطفا حریق اولیه اعزام شدند و در مواقع اضطراری 120 اکیپ کمکی کمکی تشکیل شد.

همچنین با سازمان های وابسته مانند ایستگاه آتش نشانی Gangseo ، ایستگاه پلیس Gangseo و خدمات آتش نشانی پزشکی ، آموزش آتش سوزی در جنگل های گسترده ، با تمرکز بر کوه های مجاور مانند Gaehwasan و Ujangsan ، که به طور مکرر توسط کاربران بازدید می شود ، وجود دارد. این هدف به منظور توسعه توانایی های آتش نشانی در جنگل ها و تقویت سیستم همکاری سازمان های مرتبط است.

علاوه بر این ، جعبه های ذخیره سازی تجهیزات اطفا fire حریق جنگل در ورودی اصلی مسیر و در 25 مکان در امتداد یال نصب شده است تا در مراحل اولیه توانایی پاسخ به آتش را بهبود بخشد. برای اتصال سریع شیلنگ های آتش نشانی در جنگل هایی که تأمین آب در آنها دشوار است ، دو جعبه ذخیره سازی برای تجهیزات لوله کشی فشار بالا نیز فراهم شده است.

علاوه بر این ، این شهر قصد دارد بصورت شبانه روزی و محوطه سازی را با استفاده از جعبه های سیاه از نوع دوربین مدار بسته در مناطق آسیب پذیر از آتش سوزی جنگل ها انجام دهد و همچنین برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها یک کمپین برای پیشبرد آتش سوزی در جنگل انجام دهد.

یک کارمند سابق گفت: “ما برای محافظت از زندگی و دارایی ارزشمند ساکنان با این فعالیت همه تلاش ممکن را خواهیم کرد تا از آتش سوزی در جنگل جلوگیری کنیم.” “از آنجا که مشارکت ساکنان بیش از هر چیز برای جلوگیری از آتش سوزی جنگل ها مهم است ، هنگام اشتیاق به کوه مواد قابل اشتعال ممنوع است. امیدوارم که شما به طور فعال همکاری کنید “

از طرف دیگر ، منطقه جنگلی منطقه به 420 هکتار می رسد و کوههای بزرگ و کوچکی مانند Gaehwasan ، Seongseongsan ، Myeongseongsan ، Yeomchangsan ، Kachisan ، Ujangsan و Gungsan وجود دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.