Geochang-gun ، اشتراک گذاری شاد با یخچالی پر از عشق

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Geochang-gun یخچال “Love Filler” را تهیه می کند که می تواند غذای اهدایی را در مراکز اداری مراقبت های اجتماعی در 7 مکان (Ungyang، Goje، Buksang، Mari، Namha، Shinwon، Gabuk) برای عملکرد موثر بهداشت و خدمات اجتماعی ذخیره کند. ، از اواخر ژانویه بازدید کرد. در تاریخ 25 ام ، اعلام شد که این یک طرح است.

یخچال و فریزر Sarang Chaeum پروژه ای است که پس از ذخیره ایمن مواد غذایی اهدایی توسط افراد و سازمان ها در Geochang-eup ، Jusang ، Wicheon ، Namsang و Gajo-myeon ، مرکز بهداشت و خدمات اجتماعی که در سال 2017 بازدید شده است ، از افرادی که به آن نیاز دارند پشتیبانی می کند. .

یک تیم اختصاص داده شده به خدمات بهداشتی و اجتماعی برای همه شهرها و روستاها در ژانویه سال گذشته تشکیل شد و برای احیای این امر ، هفت شهر باقیمانده نیز از امسال پر از عشق خواهد شد ، بنابراین غذای اهدایی مانند بانک های مواد غذایی و سایر خصوصی از منابع غذایی حفر شده می توان با اطمینان برای مخاطبان هدف پشتیبانی کرد. یخچال اضافه کنید.

Gu Ying-mo ، رئیس Geochang-gun ، گفت: “ما سعی خواهیم کرد با استفاده از یخچال و فریزر Sarangchaeum یک تفنگ Geochang-شاد ، که در آن همه ساکنان با هم زندگی می کنند ، ایجاد کنیم تا غذای اهدای صادقانه با خیال راحت ذخیره و تحویل داده شود. کسانی که در شرایط مطلوب به آن نیاز دارند. “او گفت.

بازدید کنندگان از خدمات بهداشتی و اجتماعی خدمات مشاوره ای و شبکه ای را در زمینه های مختلف خدمات عمومی مانند تأمین اجتماعی ، مسکن و اشتغال ارائه می دهند که ارتباط تنگاتنگی با زندگی ساکنان ، دفتر مشاوره مشترک eups و myeon دارند و یک طرح رفاهی ایجاد می کنند این روستا از طریق مشارکت ساکنان محلی جامعه محلی را تأمین کرده و با همکاری سازمانها و سازمانهای خصوصی مانند شورا پشتیبانی می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *