Geochang-gun ، لطفا آدرس دقیق و راحت را درخواست کنید

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Geochang-gun در روز پنجم اعلام کرد که با اعمال یا ارائه آدرس های دقیق با دانگ های خاص ، کف و تعداد خانه های یک خوابه و چند خانواده ، مانند آپارتمان ، راحتی را برای شهروندان نظامی فراهم می کند.

آدرس دقیق به شماره ساختمان ، طبقات و شماره هایی است که پس از شماره ساختمان در نام جاده آپارتمان ها ، ویلا ها و سایر آپارتمان ها نشان داده شده است. شما قادر به انجام آن خواهید بود.

این شهرستان قصد دارد پس از بررسی در محل استودیو و مسکن چند خانواده و جمع آوری نظرات از مالکان و مستاجران ، آدرس های دقیق ارائه دهد و مالکان و مستاجران ارائه شده می توانند از طریق گزارش تصحیح ثبت نام ساکنان ، از آنها به عنوان آدرس عمومی استفاده کنند.

گو یینگ مو ، رئیس Geochang-gun ، گفت: “با استفاده از آدرس های دقیق ، می توانیم با شناسایی دقیق مکان ، از آدرس ها مانند برخورد با موارد اضطراری استفاده کنیم.”

در این سال ، Geochang-gun قصد دارد با حمایت از تولید و نصب پلاک های خودمختار برای ساختمانهایی با آدرسهای دقیق ساختمانها با آدرسهای دقیق ، با استفاده از آدرسهای دقیق و توانمندسازی ، آسایش را برای ارتش فراهم کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *