Geochang-gun آموزش هایی را برای پروژه های پشتیبانی حضوری در زمینه فرهنگ و هنر انجام می دهد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Geochang-gun روز پنجم اعلام کرد که آموزش پروژه هایی را که به صورت حضوری پشتیبانی نمی کنند ، برای شرکت های تابعه در زمینه فرهنگ و هنر ارائه می دهد.

برای مدیریت شفاف و کارآمد یارانه ها ، ارتش هر ساله شرکت های تابعه را برای مشاغل تابعه در زمینه فرهنگ و هنر آموزش می دهد و امسال چون آموزش حضوری به دلیل کرونا 19 امکان پذیر نیست ، تولید و انتقال می یابد فیلم های کمکی برای آموزش تجارت.

این آموزش بر روی روش و روش کلی سازماندهی یارانه ، صدور ، اجرا و تسویه حساب و همچنین مواردی که اغلب در حین تسویه حساب ذکر شده است ، برای اجرای آسان و دقیق و تسویه یارانه ها و جلوگیری از تکرار شیوه های تسویه اشتباه یارانه ها است.

به طور خاص ، در این ویدئو برای آموزش یارانه ها ، لی سونگ ووک ، کاپیتان یارانه ها در بخش فرهنگ و گردشگری Geochang-gun ، شخصاً ظاهر می شود و در مورد مدیریت جریان کلی پروژه جانبی مشاوره می دهد و یارانه های کمک. شرکت های تابعه پروژه را به راحتی اجرا و تکمیل می کنند. انتظار داشته باشید که باشد.

هر کسی که به پروژه جانبی علاقه مند باشد می تواند وب سایت گردشگری فرهنگی Geochang-gun و کانال YouTube Geochang-gun را در YouTube مشاهده کند.

از طرف دیگر ، Geochang-gun از سال 2018 یک تیم ارزیابی رویداد فرهنگ و هنر را برای تقویت عملکرد ارزیابی و بازخورد کمک های مالی فرهنگی و هنری مدیریت می کند و برای هر پروژه ارزیابی های عملکردی را انجام می دهد ، رویداد وبلاگ رسمی نظامی را برای به اشتراک گذاشتن منتشر می کند آن را با ارتش.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.