Geochang-gun کوپن هایی برای محصولات بهداشتی و بهداشتی برای زنان و جوانان فراهم می کند

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] Geochang-gun در پانزدهم اعلام کرد که برنامه های “پروژه حمایت از کوپن برای بهداشت و بهداشت زنان در سال 2021” را برای حمایت از رشد سالم زنان و جوانان کم درآمد دریافت خواهد کرد.

افرادی که واجد شرایط پشتیبانی هستند ، دریافت کنندگان وسایل معیشت ، مراقبت های پزشکی ، مسکن و آموزش مطابق با “قانون امنیت اساسی ملی” ، یک کلاس حقوقی درجه دو یا کسانی که تحت ” قانون حمایت از خانواده برای والدین تنها »و متولد 1 ژانویه 2003 تا 31 دسامبر 2010. این جوانی یک زن است.

در صورت عدم تغییر در شرایط فوق ، کسانی که قبلاً پشتیبانی دریافت کرده اند نباید درخواست یک درخواست اضافی را بدهند. به طور خاص ، جوانان زن که امسال 11 ساله (متولد 2010) می شوند و واجد شرایط پشتیبانی هستند می توانند درخواست کنند و به مرکز رفاه اداری Eup / Myeon در منطقه ثبت نام محلی مراجعه کنند.

پرسنل نظامی همچنین می توانند برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر قلب به صورت آنلاین (صفحه اصلی کمک های اجتماعی یا برنامه کمک های اجتماعی) اقدام کنند ، و این پروژه از ماه کاربرد پشتیبانی شده است ، بنابراین او خواستار توجه شد تا اهداف را از دست ندهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *