Geoje City ، پروژه ای برای الگوی ایجاد اشتغال برای جوانان مانند Geoje در سال جاری نیز ادامه دارد

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در تاریخ بیست و یکم ، شهر Geoje موافقت نامه کاری خود را با Daewoo Shipbuilding & Marine Engineering Co.، Ltd. امضا کرد. و شرکت صنایع سنگین سامسونگ ، آموزشی ویبولیتین برای پیشبرد پروژه مدل جوانان Geoje در سال 2021.

در این روز ، براساس توافق نامه اولیه امضا شده در نوامبر 2018 ، رئیس بخش مسئول کار در سطح کار این موسسه در ارتقا successful موفقیت آمیز پروژه برای یک مدل برای ایجاد شغل برای جوانان نوع Geoje در سال 2021 شرکت کرد. .

پیش نویس مدل ایجاد شغل Geoje برای جوانان از سال 2019 به عنوان سیستمی اجرا می شود که با مقایسه کمک هزینه آموزش وزارت استخدام و کار و انگیزه های آموزشی مورد حمایت برای لقاح ، 1 میلیون درآمد ماهانه را حفظ می کند. دانشجویان در موسسات آموزشی در هر دو کشتی سازی.

از طریق این پروژه ، 934 نفر از 1037 فارغ التحصیل دو کشتی سازی بزرگ موفق به یافتن کار شدند ، که به طور قابل توجهی در تأمین منابع انسانی جدید در برابر رکود در اقتصاد کشتی سازی کمک کرده و پایه های توسعه پایدار Geoje را بنا نهادند.

یک مقام مسئول شهر Geoje گفت: “به منظور پرورش کشتی سازان عالی و ایجاد مشاغل با کیفیت ، پیش بینی کرده ایم امسال 644 میلیون نفر نیز درآمد کسب کنیم.” سفارشات دو کشتی سازی. من همه کار ممکن را انجام خواهم داد. “

یک مقام کارخانه کشتی سازی گفت: “استخدام کارآموزان با حمایت از مشوق های آموزش Geoje در شرایط دشوار تسهیل شده است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *