Geoje City یک قرارداد تجاری (MOU) برای یک پروژه آزمایشی برای کوپن های مواد غذایی کشاورزی امضا کرده است

[ad_1]

[세계연합신문 이재호] در بیست و یکمین شهر ، شهر Geoje با هدف انعقاد موفقیت آمیز پروژه آزمایشی کوپن های مواد غذایی کشاورزی ، یک توافق نامه تجاری (MOU) با شعبه شهر Geoje از تعاون کشاورزی ملی و شورای عملیاتی انجمن شهر Geoje امضا کرد.

در این مراسم مقاماتی همچون کیم چانگ بائه ، رئیس شعبه Geoje-si فدراسیون ملی تعاون های کشاورزی ، رئیس شورای مدیریت تعاون Geoje-si ، رئیس Geoje Nonghyup لی بوم سئوک و دبیرکل هیئت مدیره شرکت داشتند. جئوجه سی ، رئیس یئونچو نونگیوپ پسر جئونگ شین.

شرکت کنندگان در کنگره برای کمک به بهبود مواد غذایی برای خانواده های کم درآمد و افزایش درآمد خانوار در کشاورزی گردهم آمدند.

اولین طرح آزمایشی کوپن های غذایی کشاورزی که در سال جاری اجرا می شود ، طرحی است که بودجه 3.3 میلیاردی کسب شده را فراهم می کند تا به 5170 خانوار خانواده های کم درآمد اجازه خرید میوه ، سبزیجات ، تخم مرغ و شیر را بدهد. به ارزش 40،000 درآمد ماهانه برای خانوارهای یک نفره.

در این سال ، 9 دولت محلی در سراسر کشور ، از جمله Geodge City ، با تأمین 2 میلیارد هزینه سفر ، به عنوان اهداف پروژه آزمایشی انتخاب شدند.

علاوه بر این ، قصد دارد با ارتقا products خدمات برای عرضه محصولات کشاورزی به افراد ناراحت ، محصولات کشاورزی تازه و سالم محلی را برای ذینفعان فراهم کند.

شهردار Geoje گفت ، “ما از طریق این توافق نامه تجاری ، همه تلاش خود را برای ارتقا development توسعه سود متقابل و توسعه كشاورزی و جوامع محلی و ارتقا the كیفیت زندگی شهروندان Geoje با تمرکز فرصت های خود در زمینه ارتقا business فعالانه تجارت و سیاست های جدید انجام خواهیم داد. در زمینه غذا. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *