Geumcheon-gu ، دو مرکز محله Woori را مدیریت می کند تا شکاف مراقبت را از بین ببرد

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Geumcheon-gu اعلام کرده است که دو “مرکز مشترک” را برای کاهش بار تربیت فرزندان خانواده های با درآمد متوسط ​​در دوران کرونا اداره خواهد کرد.

“مرکز Chitalishte ما” یک برنامه مراقبت از مدرسه پس از مدرسه برای دانش آموزان دبستانی است و فضایی برای استراحت ، اوقات فراغت و بازی است که می تواند توسط کودکان بین 6 تا 12 سال استفاده شود.

مرکز جامعه Uri ، که این بار افتتاح شد ، به طور خاص مکانی را در فاصله 10 دقیقه از خانه و مدرسه انتخاب کرد تا بعد از مدرسه آزادانه استفاده شود. واقع در Siheung 1-dong (طبقه 3 از 46 ، Siheung -daero 39-gil).

“مرکز Chitalishte ما” از 9:00 تا 18:00 باز است. در طول تعطیلات و از 10:30 تا 19:30 در طول ترم ها.

هم از مراقبت منظم و هم از “مراقبت موقت” می توان استفاده کرد و ساکنینی که می خواهند از آن استفاده کنند می توانند از صفحه اصلی پورتال کیومن برای روستای ما اقدام کنند.

از طرف دیگر ، این منطقه قصد دارد تا سال 2022 با شناسایی نیازهای مراقبتی هر مدرسه در ساختمان و انتخاب فضاهای اضافی برای نصب كیووم ، عملیات را به 9 محل گسترش دهد.

یو سونگ هون ، رئیس Geumcheon-gu ، گفت: “ما از بار زوج های درآمدزای دو برابر که در وضعیت کرونا 19 از کودکان مراقبت می کنند ، کاسته خواهیم کرد و فضایی را ایجاد خواهیم کرد که کودکان بتوانند با خیال راحت و با خوشحالی خدمات مراقبت را دریافت کنند.” سخاوتمندانه از ایجاد مرکزی با بسیاری از موارد برای لذت بردن و یادگیری ، مانند کتاب. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *