Geumcheon-gu از 3 میلیون درآمد کسب شده برای هزینه شرکت در صنعت فناوری پیشرفته پشتیبانی می کند

[ad_1]

[세계연합신문 송원기 기자] Geumcheon-gu از مشارکت در نمایشگاه صنایع با تکنولوژی پیشرفته در سال 2021 برای SME های محلی برای توسعه بازارهای داخلی و خارجی پشتیبانی می کند.

هدف از این حمایت SME های محلی است که قصد شرکت در نمایشگاه امسال را دارند ، 10 شرکت در نمایشگاه های محلی و 5 شرکت شرکت کننده در نمایشگاه های خارجی ، در مجموع 15 شرکت پشتیبانی می شوند.

Goo پشتیبانی خود را از 11 شرکت به 15 شرکت در سال گذشته از شرکت های محلی که از وضعیت کرونا 19 رنج می برند گسترش داد.

در مورد نمایشگاه های داخلی ، حداکثر 1.5 میلیون وون می تواند پشتیبانی شود ، تا 3 میلیون وون برای نمایشگاه های خارجی پشتیبانی می شود و شرکت هایی که قصد شرکت در نمایشگاه های آنلاین را دارند نیز می توانند برای طولانی مدت کرونا 19 اقدام کنند.

شرکت های مایل به شرکت می توانند فرم درخواست را از صفحه اعلانات قدیمی تا 19 فوریه (جمعه) بارگیری و پر کنند و سپس به بخش اقتصادی منطقه در طبقه یازدهم دفتر Geumcheon-gu مراجعه کنند.

پس از بررسی داخلی و بحث توسط کمیته محلی بحث یارانه ، اهداف نهایی پشتیبانی پس از اواسط ماه مارس در وب سایت قدیمی اعلام می شود.

شرکتهایی که مالیات معوق محلی دارند ، شرکتهایی که دارای 300 کارمند منظم یا بیشتر هستند یا شرکتهای تابعه از شرکتهای بزرگ و شرکتهایی که از سایر سازمانها و مناطق خودمختار پشتیبانی تکراری دریافت می کنند از بررسی خارج می شوند.

در همین حال ، از سال 2010 ، این شهر با حمایت از 287 شرکت برای شرکت در نمایشگاه ، به SME ها در توسعه کانال های فروش و ارتقا صادرات کمک کرده است.

“پس از کرونا 19 ، SME های محلی که اقتصاد منطقه ای را اداره خواهند کرد در بازارهای نوظهور دست و پنجه نرم می کنند و از نظر مدیریت مشکلی دارند.” ما با تهیه سیاست های مختلف پشتیبانی را ارائه خواهیم داد. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *