Gijang-gun برای جلوگیری از تاج 19 ، “ماسک چوب راهنما” را در تمام 25 محل کار توزیع می کند

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] Gijang-gun برای جلوگیری از تاج 19 ، “ماسکی با برچسب راهنما” را به تمام سایت های تجاری در ساختمان 25 توزیع می کند.

این برچسب عباراتی مانند “ورود افرادی که ماسک ندارند ممنوع است” و “افرادی که ماسک ندارند 1000000 هزینه از آنها دریافت خواهد شد”.

Gijang-gun قصد دارد وقتی تیم تأیید نقشه میدان Corona 19 امکانات چند منظوره مانند امکانات کلیدی و مدیریت عمومی را برای انطباق با قوانین قرنطینه بررسی می کند ، برچسب ها را توزیع کند. علاوه بر این ، برچسب ها در اطراف محل کار توزیع می شوند ، توسط هر بخش مدیریت و کنترل می شوند.

Gijang-gun قصد دارد با ساخت و توزیع “ماسک دارای برچسب پوشیده شده برای پوشیدن” آگاهی از پوشیدن ماسک را افزایش دهد تا بتواند آن را به ورودی ها و مکان های همه سایت های تجاری در ساختمان متصل کند.

از طرف دیگر ، Gijang-gun گزارش روزانه ای از وضعیت واکنش کرونا 19 را در اتاق توجیهی ساعت 9 صبح روز 22 برگزار می کرد ، به ریاست سران Gijang-gun ، با حضور رئیس بخش منطقه ، رئیس اداره بهداشت ، رئیس بخش مدیریت بهداشت و رئیس مدیر ایمنی عمومی.

بیست و یکمین Gijang-gun دارای 160 مرکز مدیریت کلیدی از جمله بارهای سرگرمی ، مراکز تمرین آواز ، رستوران ها و کافه ها ، 46 مرکز مدیریت عمومی ، از جمله کافه های رایانه ، آکادمی ها و امکانات ورزشی داخلی ، 2 مرکز مذهبی و 135 فروشگاه کوچک بازرسی در محل و دستورالعمل های اداری برای انطباق با مقررات قرنطینه انجام شده است.

در کلینیک غربالگری مرکز بهداشت Gijang-gun ، 162 نفر در روز 21 برای کرونا 19 آزمایش شدند ، 49 نفر منفی و 113 نفر آزمایش شدند. علاوه بر این ، آزمایشگاه غربالگری موقت مرکز بهداشت Jeonggwan 120 نمونه را در 21 ام جمع آوری و آزمایش کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *