Gimcheon City ، بنیاد داوطلبانه فاجعه دائدئوک-میئون پشتیبانی برای تخریب خانه های آسیب دیده

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] در دومین روز در Daedeok-myeon ، Gimcheon-si ، دست گرم بنیاد فاجعه خودمختار Daedeok-myeon (مدیر Dae-sik Shin) به دلیل آتش سوزی در خانه به مردم محلی که در مضیقه بودند تحویل داده شد.

در 16 ژانویه ، پس از شنیدن خبر سوختن کل خانه در آتش سوزی در Deoksan 2-ri ، Daedeok-myeon و نتوانست آن را به شرایط سخت زندگی برگرداند ، اعضای تیم پیشگیری از بلایای خودکار در حل این مسئله پیش قدم شدند. مشکلات قربانی آتش سوزی چوی. در آن روز از یک بیل مکانیکی و یک کامیون کمپرسی متعلق به تیم پیشگیری از بلایا برای انجام کارهای تخریب استفاده شد.

آقای چوی ، صاحبخانه ، با ابراز تشکر ، گفت: “خانه در آتش سوخت و من بسیار ممنون بودم که دیدم چگونه زندگی کنم.

“من از همه اعضایی که به من یکسان دادند سپاسگزارم ، حتی اگر کار سختی بود. ما امیدواریم که ساکنان آسیب دیده از آتش سوزی بتوانند در اسرع وقت به زندگی روزمره خود بازگردند. ”

آقای لی وونگ یونگ ، که از این سایت بازدید کرد ، گفت ، “علاوه بر حمایت از این تخریب ، بنیاد داوطلبانه فاجعه همیشه از پیشگیری و قرنطینه سازی تاج 19 ، قرنطینه هوش مصنوعی ، تأمین آب برای خانواده های مسنی که تنها زندگی می کنند و بررسی ایمنی برق حمایت می کند. در امکانات چند منظوره مانند افراد مسن و ایستگاه های اتوبوس. از همه بخاطر پیشگامی در قرنطینه و محافظت از Daedeok-mieon صمیمانه تشکر می کنم. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.