Gimcheon City ، دستی دلسوز برای “به اشتراک گذاری خوشمزه” به مدت 7 سال

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] شورای امنیت جامعه گیمچئون از فضیلت “به اشتراک گذاری خوشمزه” در همکاری با شرکت های محلی برای تحویل کیک تولد و حق غذا به همسایگان محروم استفاده کرده است.

پروژه Delicious Sharing کیک تولد را به 60 همسایه محروم که سال گذشته تولد خود را جشن گرفتند تحویل داد و ماهیانه 500000 کوپن غذایی به 25 خانوار دارای فرزندان زیاد و خانواده های تک والدی ارائه داد.

چهار فروشگاه نانوایی Gimcheon ، از جمله Happy Cookie ، Isbread ، Yuna Cake و Papabread ، از سال 2014 به مدت 7 سال پروژه مشترک Dream Dream Cake Sharing را اجرا کرده اند و رستوران ویتنامی Foist از سال 2020 غذای گرم برای محرومین بوده است. د. کوپن های غذایی هر ماه ارائه می شود تا بتوانید غذا بخورید.

در مجموع 450 جعبه کیک اهدایی این شرکت ها از طریق شورای امنیت جامعه در 7 سال گذشته و یک کوپن غذایی به 7 میلیون وون اهدا شده است.

کیم چونگ سئوپ ، شهردار گیمچئون گفت: “از اینکه حتی در مشکلات ناشی از کرونا 19 کمک های مستمر انجام دادید ، متشکریم. شهر ما همچنین با شورای امنیت جامعه همکاری می کند تا منابع مختلف اجتماعی را پیدا کرده و به یکدیگر متصل کند و نقاط کور را تشخیص دهد. من سعی می کنم آن را انجام دهم “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *