Gimcheon City ، یک آزمایش غربالگری زوال عقل برای رانندگان بزرگسال بالای 75 سال

[ad_1]

[세계연합신문 김수빈 기자] مرکز کمک به زوال عقل گیمچئون آزمایش منظم غربالگری زوال عقل را برای منظم بودن (تمدید) گواهینامه رانندگی برای رانندگان بالغ بالای 75 سال انجام می دهد.

طبق تجدید نظر در قانون راهنمایی و رانندگی جاده ها ، رانندگان بالای 75 سال باید هر سه سال گواهینامه رانندگی خود را تمدید کنند و در طول بررسی دوره ای گواهینامه رانندگی ، باید یک تست غربالگری زوال عقل را به عنوان آزمایشی برای کنار آمدن با توانایی های شناختی بگذرانند. مانند مهارت های حافظه و قضاوت.

تست غربالگری زوال عقل روشی جایگزین برای برگزاری دوره های خودآزمایی مهارت های شناختی در آزمون منظم بودن گواهینامه رانندگی است و یک نیاز اساسی برای ایمنی رانندگان مسن و عابران پیاده است. کسانی که مایل به شرکت در این آزمون هستند می توانند به مرکز راهنمایی دمانس مراجعه کرده و برگه نتایج پس از آزمون را دریافت کنند.

شهردار کیم جونگ اون (شهردار چونگ-سئوپ کیم) گفت: “مرکز راهنمایی زوال عقل با ایجاد یک سرویس مدیریت یکپارچه زوال عقل و همچنین یک برنامه غربالگری رایگان برای ایجاد زوال عقل زودرس در سراسر کشور همه کار ممکن را برای ایجاد یک شهر بدون نگرانی در مورد زوال عقل انجام می دهد. سال “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.