Gimcheon City ، Nammyeon Bongcheon District Flectual Survey Adjust Project Adjusting Project˙ Payment˙

[ad_1]

[세계연합신문 이영호 기자] گیمچئون سیتی کمیسیون بررسی مجدد کاداستر را برای جمع آوری و پرداخت مبلغ تعدیل شده 586 میلیون به دست آمده طبق تصمیم در مورد مرز پروژه تحقیق مجدد کاداستر در منطقه Nammyeon Bongcheon ، که به عنوان بازبینی کاداستر شناسایی و تبلیغ شد ، انجام داد. منطقه پروژه تحقیق در سال 2019.

پروژه تحقیق فکری یک پروژه ملی است که موارد ثبت شده در نظرسنجی کاداستر را که با شرایط واقعی زمین مطابقت ندارد اصلاح می کند و زمین را استاندارد می کند بر اساس یک تصمیم مرزی که با صاحب زمین توافق شده است ، بنابراین مشکلاتی که برای ساکنان ایجاد شده است برطرف می شود از مخالفت فکری و کمک به حمایت از حقوق مالکیت.

پروژه بررسی مجدد کاداستر برای 289 قطعه (6 97،633) منطقه Nammyeonbongcheon تکمیل شد ، از این تعداد 141 قطعه با افزایش یا کاهش سطح به صورت جداگانه به مالک اعلام شد مقدار تنظیمات محاسبه شده توسط ارزیابی محاسبه شده و به مالک تعدیل شده است. در منطقه کاهش یافته فاکتورها برای پرداخت طلا و پرداخت مالکان افزایش یافته ارسال شدند.

مالکین زمینی که اعتراض به حق تصحیح دارند باید ظرف 60 روز از زمان دریافت اخطار اعتراض کنند و برای زمین های فاقد صلاحیت پس از ارزیابی مجدد و اصلاح ظرف 6 ماه هزینه اصلاح از طریق کمیته بررسی عقلی نهایی می شود. او قصد دارد طلا پرداخت کند و جمع کند.

ژانگ سونگ یون ، رئیس بخش خدمات کشوری باز ، گفت: “انتظار می رود که با اتمام پروژه تحقیق فکری شهرستان Nammion Bongcheon ، سهم بسزایی در بهبود ارزش استفاده از زمین و حمایت از حقوق مالکیت ساکنان داشته باشد. .

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *